Co je to?
Výraz, termín, definice slova Alpaka. Co znamená odborný pojem Alpaka z kategorie Materiály?

Co je to Alpaka? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Alpaka

Alpaka je slitina kovů, konkrétně mědi a niklu nebo mědi a zinku. Má stříbrnou barvu, proto se jí někdy říká "nové stříbro". Je odolná proti korozi.
Alpaka je také druh jihoamerické lamy domácí, chované pro velmi kvalitní vlnu.

Význam slova, termín, co je to Alpaka? Výraz, termín, definice slova Alpaka. Co znamená odborný pojem Alpaka z kategorie Materiály?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Alpaka? Potom se o definici podělte se známými na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Alpaka se nachází v kategorii Materiály

Co znamená pojem Alpaka? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Alpaka je slitina mědi a niklu, dále zinku a případně dalších kovů, známá také pro svůj vzhled v Německu jako nové stříbro. Tato slitina je často označována jako pakfong, avšak může jít o slitinu mědi a niklu s přídavkem železa nebo manganu.

Definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: Alpaka, Materiály, co znamená, význam pojmu, slovník, Materiály, heslo, co to je, termín, popis, význam, wiki, informace, přesný výraz, význam slova

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co to je Alpaka? resp. jaký je přesný význam slova Alpaka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Alpaka, odpověď na dotaz co je to Alpaka?. Víte např. kdo to je Archeolog? Znáte a víte kdo je Lama? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Materiály Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?