Co je to?
Výraz, termín, definice slova Alpaka. Co znamená odborný pojem Alpaka z kategorie Materiály?

Co je to Alpaka? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Alpaka

Alpaka je slitina kovů, konkrétně mědi a niklu nebo mědi a zinku. Má stříbrnou barvu, proto se jí někdy říká "nové stříbro". Je odolná proti korozi.
Alpaka je také druh jihoamerické lamy domácí, chované pro velmi kvalitní vlnu.

Význam slova, termín, co je to Alpaka? Výraz, termín, definice slova Alpaka. Co znamená odborný pojem Alpaka z kategorie Materiály?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Alpaka? Pak se o ní podělte se známými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Alpaka je v kategorii Materiály

Klíčová slova: pojem, slovník, co to je, heslo, Alpaka, přesný výraz, co znamená, slovo, význam pojmu, vysvětlení, wiki, informace, formulace, Alpaka, synonymum, význam

Co označuje termín Alpaka? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Alpaka je slitina mědi a niklu, dále zinku a případně dalších kovů, známá také pro svůj vzhled v Německu jako nové stříbro. Tato slitina je často označována jako pakfong, avšak může jít o slitinu mědi a niklu s přídavkem železa nebo manganu.

Definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Alpaka? resp. co přesně označuje termín Alpaka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Alpaka, odpověď na dotaz co je to Alpaka?. Víte např. kdo to je Ješita? Znáte a víte kdo je Otčím? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Alpaka v jiné sekci než Materiály. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?