Co je to?
Výraz, termín, definice slova Alpaka. Co znamená odborný pojem Alpaka z kategorie Materiály?

Co je to Alpaka? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Alpaka?

Alpaka je slitina kovů, konkrétně mědi a niklu nebo mědi a zinku. Má stříbrnou barvu, proto se jí někdy říká "nové stříbro". Je odolná proti korozi.
Alpaka je také druh jihoamerické lamy domácí, chované pro velmi kvalitní vlnu.

Význam slova, termín, co je to Alpaka? Výraz, termín, definice slova Alpaka. Co znamená odborný pojem Alpaka z kategorie Materiály?

Možnost chyb vyhrazena. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Alpaka s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Alpaka patří do kategorie Materiály

Klíčová slova: význam, co to je, přesný výraz, termín, popis, Materiály, Materiály, přesný význam, význam slova, synonymum, pojem, wiki, formulace, definice, Alpaka, Alpaka

Co znamená pojem Alpaka? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Alpaka je slitina mědi a niklu, dále zinku a případně dalších kovů, známá také pro svůj vzhled v Německu jako nové stříbro. Tato slitina je často označována jako pakfong, avšak může jít o slitinu mědi a niklu s přídavkem železa nebo manganu.

Text pochází z webového projektu Wikipedia.cz

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Alpaka? resp. co je to Alpaka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Alpaka, odpověď na dotaz co je to Alpaka?. Víte např. kdo to je Velký vezír? Znáte a víte kdo je Otčím? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Materiály Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?