Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Akryl. Co znamená pojem Akryl z kategorie Materiály?

Co to je Akryl? Význam slova

Co znamená termín Akryl? Vysvětlení pojmu, definice hesla

1) Akryl je syntetické vlákno, které se často používá ve směsi s vlnou na výrobu pleteného zboží. Nevýhodou akrylu je sklon ke žmolkování.
2) Akrylová barva je typ barvy užívaný v umělecké malbě. Vyrábí se z polyakrylové pryskyřice. Dá se ředit vodou a po zaschnutí je tato barva voděodolná.

Význam slova, termín, co je to Akryl? Odborný termín, výraz, slovo Akryl. Co znamená pojem Akryl z kategorie Materiály?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Tento text (Akryl) můžete sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Akryl je v kategorii Materiály

Klíčová slova: definice, popis, význam, co znamená, Materiály, popis, pojem, Materiály, vysvětlení, heslo, termín, přesný význam, synonymum, slovo, formulace

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Akryl? resp. co znamená slovo Akryl? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Akryl, odpověď na dotaz co je to Akryl?. Víte např. kdo to je Arcibiskup? Znáte a víte kdo je Prorektor? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Akryl hledat i v jiných kategoriích (než Materiály) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem