Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Akryl. Co znamená pojem Akryl z kategorie Materiály?

Co to je Akryl? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Akryl

1) Akryl je syntetické vlákno, které se často používá ve směsi s vlnou na výrobu pleteného zboží. Nevýhodou akrylu je sklon ke žmolkování.
2) Akrylová barva je typ barvy užívaný v umělecké malbě. Vyrábí se z polyakrylové pryskyřice. Dá se ředit vodou a po zaschnutí je tato barva voděodolná.

Význam slova, termín, co je to Akryl? Odborný termín, výraz, slovo Akryl. Co znamená pojem Akryl z kategorie Materiály?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Akryl sdílejte s kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Akryl je v kategorii Materiály

Klíčová slova: pojem, význam pojmu, přesný výraz, Materiály, definice, synonymum, Materiály, Akryl, informace, termín, co to je, Akryl, přesný význam, slovník, co znamená, popis

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Akryl? resp. co se přesně ukrývá za slovem Akryl? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Akryl, odpověď na dotaz co je to Akryl?. Víte např. kdo to je Logistik? Znáte a víte kdo je Farmaceut? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Akryl i v jiných kategoriích (než Materiály). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje významy slov, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem