Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Akryl. Co znamená pojem Akryl z kategorie Materiály?

Co to je Akryl? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Akryl

1) Akryl je syntetické vlákno, které se často používá ve směsi s vlnou na výrobu pleteného zboží. Nevýhodou akrylu je sklon ke žmolkování.
2) Akrylová barva je typ barvy užívaný v umělecké malbě. Vyrábí se z polyakrylové pryskyřice. Dá se ředit vodou a po zaschnutí je tato barva voděodolná.

Význam slova, termín, co je to Akryl? Odborný termín, výraz, slovo Akryl. Co znamená pojem Akryl z kategorie Materiály?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Akryl? Potom se o definici podělte s přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Akryl se nachází v kategorii Materiály

Klíčová slova: pojem, informace, Materiály, význam, wiki, definice, termín, Akryl, Akryl, formulace, Materiály, slovo, význam pojmu, význam slova, heslo, slovník

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Akryl? resp. co přesně znamená slovo Akryl? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Akryl, odpověď na dotaz co je to Akryl?. Víte např. kdo to je Oldřich Mánert? Znáte a víte kdo je Farmaceut? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Materiály). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem