Co je to?
Definice výrazu, termínu Součin. Co znamená odborný pojem Součin z kategorie Matematika?

Co je to Součin? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Součin

Součin v matematice znamená vynásobení dvou čísel, tedy A krát B. Slovem součin označujeme výsledek takového početního úkonu.

Význam slova, termín, co je to Součin? Definice výrazu, termínu Součin. Co znamená odborný pojem Součin z kategorie Matematika?

Texty mohou obsahovat chyby. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Součin s blízkými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Součin patří do kategorie Matematika

Klíčová slova: Matematika, význam pojmu, slovník, synonymum, přesný význam, co znamená, pojem, co to je, význam, vysvětlení, význam slova, termín, definice, formulace, přesný výraz, slovo

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Součin? resp. co znamená slovo Součin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Součin, odpověď na dotaz co je to Součin?. Víte např. kdo to je Celiatik? Znáte a víte kdo je Parchant? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Matematika). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.