Co je to?
Výraz, termín, definice slova Sčítanec. Co znamená odborný pojem Sčítanec z kategorie Matematika?

Co je to Sčítanec? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Sčítanec

Sčítanec je matematický pojem patřící do oblasti aritmetiky. Pojem se používá při sčítání, ve kterém jednotlivé sčítance vytvoří součet.
Sčítance mohou být použity i u jiných matematických objektů, například matic nebo polynomů. Jedná se o název vstupní hodnoty sčítání. Jinak se označuje také jako operand.


Co je to Sčítanec? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Sčítanec. Co znamená odborný pojem Sčítanec z kategorie Matematika?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Sčítanec? Pak se o ní podělte se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Sčítanec patří do sekce Matematika

Klíčová slova: Matematika, synonymum, význam pojmu, lexikon, odborné názvosloví, heslo, názvosloví, termín, přesný výraz, formulace, vysvětlení, význam, Sčítanec, přesný význam, informace, co znamená, wiki, popis


Pojem Sčítanec je v kategorii Matematika, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Sčítanec lze najít v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sčítanec ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Sčítanec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Sčítanec na Google.cz

Hledat slovo Sčítanec ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Sčítanec na Youtube

Najít termín Sčítanec ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Sčítanec například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Sčítanec? resp. co se skrývá pod slovem Sčítanec? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sčítanec, odpověď na dotaz co je to Sčítanec?. Víte např. kdo to je Karel IV? Znáte a víte kdo je Zeť? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Matematika). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?