Co je to?
Výraz, termín, definice slova Sčítanec. Co znamená odborný pojem Sčítanec z kategorie Matematika?

Co je to Sčítanec? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Sčítanec

Sčítanec je matematický pojem patřící do oblasti aritmetiky. Pojem se používá při sčítání, ve kterém jednotlivé sčítance vytvoří součet.
Sčítance mohou být použity i u jiných matematických objektů, například matic nebo polynomů. Jedná se o název vstupní hodnoty sčítání. Jinak se označuje také jako operand.

Význam slova, termín, co je to Sčítanec? Výraz, termín, definice slova Sčítanec. Co znamená odborný pojem Sčítanec z kategorie Matematika?

Uvedené informace jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Sčítanec? s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Sčítanec je v sekci Matematika

Klíčová slova: popis, Matematika, Sčítanec, slovo, Sčítanec, informace, přesný výraz, definice, význam slova, co to je, wiki, synonymum, formulace, význam pojmu, vysvětlení, význam

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Sčítanec? resp. jaký je význam pojmu Sčítanec? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sčítanec, odpověď na dotaz co je to Sčítanec?. Víte např. kdo to je Užitečný idiot? Znáte a víte kdo je Padouch? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Matematika). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?