Co je to?
Výraz, termín, definice slova Sčítanec. Co znamená odborný pojem Sčítanec z kategorie Matematika?

Co je to Sčítanec? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Sčítanec

Sčítanec je matematický pojem patřící do oblasti aritmetiky. Pojem se používá při sčítání, ve kterém jednotlivé sčítance vytvoří součet.
Sčítance mohou být použity i u jiných matematických objektů, například matic nebo polynomů. Jedná se o název vstupní hodnoty sčítání. Jinak se označuje také jako operand.

Význam slova, termín, co je to Sčítanec? Výraz, termín, definice slova Sčítanec. Co znamená odborný pojem Sčítanec z kategorie Matematika?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Sčítanec doporučujeme sdílet s blízkými na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Sčítanec se nachází v sekci Matematika

Klíčová slova: Matematika, definice, přesný význam, popis, vysvětlení, Matematika, význam pojmu, wiki, pojem, informace, co znamená, formulace, slovo, slovník, přesný výraz, význam

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Sčítanec? resp. jaká je definice termínu Sčítanec? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sčítanec, odpověď na dotaz co je to Sčítanec?. Víte např. kdo to je David Hasselhoff? Znáte a víte kdo je Padouch? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Matematika. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?