Co je to?
Odborný výraz, definice slova Přirozené číslo. Co znamená pojem Přirozené číslo z kategorie Matematika?

Co je to Přirozené číslo? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Přirozené číslo?

Přirozené číslo v matematice je kladné celé číslo.

Význam slova, termín, co je to Přirozené číslo? Odborný výraz, definice slova Přirozené číslo. Co znamená pojem Přirozené číslo z kategorie Matematika?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Tento text (Přirozené číslo) můžete sdílet s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Přirozené číslo je v kategorii Matematika

Co znamená pojem Přirozené číslo? Výraz, definice slova z Wikipedie

Přirozeným číslem (číslem z oboru přirozených čísel) se v matematice rozumí kladné celé číslo (1, 2, 3, …). V oborech jako matematická logika, teorie množin a informatika se mezi přirozená čísla počítá i nula, což však v teorii čísel může vést k potížím. Tato čísla se označují jako přirozená, neboť se dají používat pro určení počtu nějakých předmětů (viz též kardinální číslo), nebo vyjadřování pořadí (viz též ordinální číslo). Jsou také nejjednodušší na pochopení, takže výuka matematiky obvykle začíná u přirozených čísel.

Text převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde

Klíčová slova: synonymum, význam pojmu, přesný výraz, slovník, slovo, popis, heslo, termín, Matematika, popis, definice, Matematika, význam, co to je, Přirozené číslo

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Přirozené číslo? resp. co znamená slovo Přirozené číslo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Přirozené číslo, odpověď na dotaz co je to Přirozené číslo?. Víte např. kdo to je Merchandiser? Znáte a víte kdo je Realista? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Matematika Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.