Co je to?
Odborný výraz, definice slova Přirozené číslo. Co znamená pojem Přirozené číslo z kategorie Matematika?

Co je to Přirozené číslo? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Přirozené číslo

Přirozené číslo v matematice je kladné celé číslo.


Co je to Přirozené číslo? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Přirozené číslo. Co znamená pojem Přirozené číslo z kategorie Matematika?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Přirozené číslo s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Přirozené číslo se nachází v kategorii Matematika

Klíčová slova: význam slova, význam pojmu, význam, definice pojmu, pojem, Přirozené číslo, Matematika, terminologie, lexikon, terminus technicus, přesný výraz, slovník, přesný význam, co to je, synonymum, informace, odborný výraz, názvosloví


Pojem Přirozené číslo je v kategorii Matematika, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Přirozené číslo?

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Přirozeným číslem (číslem z oboru přirozených čísel) se v matematice rozumí kladné celé číslo (1, 2, 3, …). V oborech jako matematická logika, teorie množin a informatika se mezi přirozená čísla počítá i nula, což však v teorii čísel může vést k potížím. Tato čísla se označují jako přirozená, neboť se dají používat pro určení počtu nějakých předmětů (viz též kardinální číslo), nebo vyjadřování pořadí (viz též ordinální číslo). Jsou také nejjednodušší na pochopení, takže výuka matematiky obvykle začíná u přirozených čísel.

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít výraz Přirozené číslo na Google.cz

Zkusit najít výraz Přirozené číslo ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Přirozené číslo ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Přirozené číslo ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Přirozené číslo ve Wikizdrojích

Vyhledat termín Přirozené číslo ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Přirozené číslo například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Přirozené číslo? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Přirozené číslo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Přirozené číslo, odpověď na dotaz co je to Přirozené číslo?. Víte např. kdo to je Michal Viewegh? Znáte a víte kdo je Dominik Feri? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Matematika. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.