Co je to?
Odborný výraz, definice slova Přirozené číslo. Co znamená pojem Přirozené číslo z kategorie Matematika?

Co je to Přirozené číslo? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Přirozené číslo?

Přirozené číslo v matematice je kladné celé číslo.

Význam slova, termín, co je to Přirozené číslo? Odborný výraz, definice slova Přirozené číslo. Co znamená pojem Přirozené číslo z kategorie Matematika?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Přirozené číslo s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Přirozené číslo se nachází v sekci Matematika

Co znamená pojem Přirozené číslo? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Přirozeným číslem (číslem z oboru přirozených čísel) se v matematice rozumí kladné celé číslo (1, 2, 3, …). V oborech jako matematická logika, teorie množin a informatika se mezi přirozená čísla počítá i nula, což však v teorii čísel může vést k potížím. Tato čísla se označují jako přirozená, neboť se dají používat pro určení počtu nějakých předmětů (viz též kardinální číslo), nebo vyjadřování pořadí (viz též ordinální číslo). Jsou také nejjednodušší na pochopení, takže výuka matematiky obvykle začíná u přirozených čísel.

Text pochází z webového projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: přesný význam, popis, přesný výraz, definice, pojem, popis, heslo, termín, slovo, synonymum, význam, informace, význam slova

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice slova Přirozené číslo? resp. co znamená Přirozené číslo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Přirozené číslo, odpověď na dotaz co je to Přirozené číslo?. Víte např. kdo to je Merchandiser? Znáte a víte kdo je Realista? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Přirozené číslo hledat i v jiných kategoriích (než Matematika) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.