Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Podíl. Co znamená pojem Podíl z kategorie Matematika?

Co to je Podíl? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Podíl?

Podíl je matematický pojem z oblasti dělení. Jedná se o výsledek dělení dvou čísel - dělence a dělitele. Pojem se dá definovat i pomocí násobení - dělitel násobený podílem dá jako výsledek dělenec.
Podíl se používá i při jiných matematických operacích – například v goniometrických funkcích nebo posloupnostech.

Význam slova, termín, co je to Podíl? Odborný termín, výraz, slovo Podíl. Co znamená pojem Podíl z kategorie Matematika?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Podíl můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Podíl je v kategorii Matematika

Klíčová slova: Matematika, wiki, slovník, význam, heslo, definice, význam slova, termín, synonymum, formulace, přesný význam, Matematika, význam pojmu, Podíl, přesný výraz, popis

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Podíl? resp. jaký je význam slova Podíl? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Podíl, odpověď na dotaz co je to Podíl?. Víte např. kdo to je Disident? Znáte a víte kdo je Buzerant? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Matematika Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?