Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Podíl. Co znamená pojem Podíl z kategorie Matematika?

Co to je Podíl? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Podíl?

Podíl je matematický pojem z oblasti dělení. Jedná se o výsledek dělení dvou čísel - dělence a dělitele. Pojem se dá definovat i pomocí násobení - dělitel násobený podílem dá jako výsledek dělenec.
Podíl se používá i při jiných matematických operacích – například v goniometrických funkcích nebo posloupnostech.

Význam slova, termín, co je to Podíl? Odborný termín, výraz, slovo Podíl. Co znamená pojem Podíl z kategorie Matematika?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Podíl s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Podíl je v kategorii Matematika

Klíčová slova: definice, popis, význam, synonymum, vysvětlení, slovo, přesný význam, informace, význam pojmu, wiki, popis, Matematika, slovník, formulace, termín

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Podíl? resp. jaký je význam slova Podíl? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Podíl, odpověď na dotaz co je to Podíl?. Víte např. kdo to je Džihádista? Znáte a víte kdo je Koordinátor? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Podíl hledat i v jiných kategoriích (než Matematika) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?