Co je to?
Definice výrazu Odvěsna. Co znamená odborný pojem Odvěsna z kategorie Matematika?

Co to je Odvěsna? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Odvěsna

Odvěsna je v geometrii součástí pravoúhlého trojúhelníka. Jako odvěsny jsou označovány jeho dvě kratší strany svírající pravý úhel. Protilehlá nejdelší strana se nazývá přepona.

Význam slova, termín, co je to Odvěsna? Definice výrazu Odvěsna. Co znamená odborný pojem Odvěsna z kategorie Matematika?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Odvěsna s přáteli a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Odvěsna se nachází v kategorii Matematika

Klíčová slova: vysvětlení, význam, slovník, význam pojmu, přesný význam, termín, pojem, přesný výraz, formulace, Matematika, slovo, význam slova, synonymum, popis, Odvěsna, heslo

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Odvěsna? resp. jaká je definice slova Odvěsna? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Odvěsna, odpověď na dotaz co je to Odvěsna?. Víte např. kdo to je Josef Mánes? Znáte a víte kdo je Olga Lounová? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Odvěsna i v jiných kategoriích (než Matematika). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.