Co je to?
Definice výrazu, termínu Obor hodnot. Co znamená odborný pojem Obor hodnot z kategorie Matematika?

Co je to Obor hodnot? Význam slova

Co znamená termín Obor hodnot? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Obor hodnot patří k vlastnostem funkcí. Jedná se o množinu všech prvků, ke kterým se vztahuje určitá funkce. K přípustným hodnotám argumentu vždy náleží pouze jedna hodnota. Souhrn těchto hodnot pak tvoří obor hodnot. Tento obor hodnot je množinou nebo podmnožinou všech reálných čísel a zapisuje se stejně jako definiční obor.
Jedná se tedy o množinu všech reálných čísel, které lze získat jako výstupní hodnoty příslušné funkce, jsou – li za proměnnou dosazeny přípustné hodnoty.

Význam slova, termín, co je to Obor hodnot? Definice výrazu, termínu Obor hodnot. Co znamená odborný pojem Obor hodnot z kategorie Matematika?

Texty mohou obsahovat chyby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Tento text (Obor hodnot) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Obor hodnot patří do sekce Matematika

Klíčová slova: význam pojmu, co to je, termín, definice, informace, synonymum, význam, Obor hodnot, přesný význam, heslo, popis, slovník, formulace, význam slova, pojem

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice slova Obor hodnot? resp. co znamená Obor hodnot? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Obor hodnot, odpověď na dotaz co je to Obor hodnot?. Víte např. kdo to je Čert? Znáte a víte kdo je Zlatokopka? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Obor hodnot v jiné sekci než Matematika. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.