Co je to?
Odborný výraz, definice slova Matematická indukce. Co znamená pojem Matematická indukce z kategorie Matematika?

Co je to Matematická indukce? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Matematická indukce

Matematická indukce je pojem z oblasti matematiky. Jedná se o metodu dokazování, týkající se matematických vět a tvrzení při práci s přirozenými čísly a posloupnostmi.
Základem je důkaz tvrzení platného pro všechna přirozená čísla. Důkaz se provede na prvním prvku dosazením a pokračuje implikací na další prvky.

Význam slova, termín, co je to Matematická indukce? Odborný výraz, definice slova Matematická indukce. Co znamená pojem Matematická indukce z kategorie Matematika?

Chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte uvedený text s kolegy na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Matematická indukce je v kategorii Matematika

Klíčová slova: slovo, synonymum, význam pojmu, heslo, Matematika, formulace, wiki, co znamená, co to je, definice, význam, vysvětlení, Matematika, význam slova, pojem, přesný význam

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Matematická indukce? resp. co označuje slovo Matematická indukce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Matematická indukce, odpověď na dotaz co je to Matematická indukce?. Víte např. kdo to je Avicenna? Znáte a víte kdo je Legolas? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Matematika). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.