Co je to?
Definice výrazu, termínu Mandel. Co znamená odborný pojem Mandel z kategorie Matematika?

Co je to Mandel? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Mandel

Slovo mandel v matematice označuje číslo patnáct. Jedná se o archaické slovo, které se již v dnešní běžné mluvě nevyužívá. Tato stará míra označovala tedy patnáct kusů, které pokud se daly dohromady ve čtyřech mandelích, vyšla z toho kopa. Slovo mandel též označuje stojící obilný svazek snopů - panáka.

Význam slova, termín, co je to Mandel? Definice výrazu, termínu Mandel. Co znamená odborný pojem Mandel z kategorie Matematika?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Mandel) můžete sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Mandel patří do sekce Matematika

Klíčová slova: přesný význam, heslo, popis, Matematika, přesný výraz, slovo, vysvětlení, wiki, význam slova, informace, Matematika, definice, význam, termín, Mandel

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: co to je Mandel? resp. jaký je přesný význam slova Mandel? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mandel, odpověď na dotaz co je to Mandel?. Víte např. kdo to je Jan Cina? Znáte a víte kdo je Daniel Herman? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Matematika). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem