Co je to?
Definice výrazu, termínu Mandel. Co znamená odborný pojem Mandel z kategorie Matematika?

Co je to Mandel? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Mandel

Slovo mandel v matematice označuje číslo patnáct. Jedná se o archaické slovo, které se již v dnešní běžné mluvě nevyužívá. Tato stará míra označovala tedy patnáct kusů, které pokud se daly dohromady ve čtyřech mandelích, vyšla z toho kopa. Slovo mandel též označuje stojící obilný svazek snopů - panáka.

Význam slova, termín, co je to Mandel? Definice výrazu, termínu Mandel. Co znamená odborný pojem Mandel z kategorie Matematika?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Mandel doporučujeme sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Mandel se nachází v sekci Matematika

Klíčová slova: definice, význam pojmu, význam, pojem, Mandel, synonymum, formulace, přesný výraz, Mandel, co to je, heslo, Matematika, informace, slovník, popis, slovo

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Mandel? resp. jaký je přesný význam slova Mandel? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mandel, odpověď na dotaz co je to Mandel?. Víte např. kdo to je Vegan? Znáte a víte kdo je Islámista? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Matematika. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem