Co je to?
Definice výrazu, termínu Fraktál. Co znamená odborný pojem Fraktál z kategorie Matematika?

Co je to Fraktál? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Fraktál

Fraktál je druh obrazce, geometrický objekt, jehož každá část při zvětšení vypadá jako ta část, ze které byla původní část vybrána. Obrazce tedy mají i při různých velikostech velmi podobný vzhled. Jeho parametry se však mohou měnit a fraktály tak mohou být velmi krásné a různé.
Proces jejich vytváření se nazývá iterační proces, kdy odchylky na začátku vytvářejí odlišné zajímavé výsledky. Na pohled vypadá fraktál jako velice složitý objekt, matematická struktura je však jednoduchá.

Význam slova, termín, co je to Fraktál? Definice výrazu, termínu Fraktál. Co znamená odborný pojem Fraktál z kategorie Matematika?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s blízkými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Fraktál se nachází v kategorii Matematika

Klíčová slova: Matematika, slovník, význam pojmu, význam, formulace, termín, informace, synonymum, přesný výraz, Fraktál, heslo, co to je, co znamená, definice, význam slova, popis

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Fraktál? resp. jaká je definice termínu Fraktál? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fraktál, odpověď na dotaz co je to Fraktál?. Víte např. kdo to je Blbeček? Znáte a víte kdo je Spisovatel? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Fraktál v jiné sekci než Matematika. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.