Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Determinant. Co znamená pojem Determinant z kategorie Matematika?

Co to je Determinant? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Determinant?

Cizí slovo determinant se používá v lineární algebře. Jedná se o determinant zobrazení, které přiřazuje každé čtvercové matici A skalár det A. Každý součin se označuje znaménkem permutace. Mezi postupy výpočtu patří Gaussova eliminace a kofaktorová metoda. Determinant se zásadně využívá v geometrii.

Význam slova, termín, co je to Determinant? Odborný termín, výraz, slovo Determinant. Co znamená pojem Determinant z kategorie Matematika?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Determinant můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Determinant je v sekci Matematika

Klíčová slova: Matematika, co znamená, formulace, význam pojmu, popis, wiki, význam, slovník, synonymum, Determinant, vysvětlení, přesný význam, přesný výraz, co to je, informace, Matematika

Co označuje termín Determinant? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

V lineární algebře je determinant zobrazení, které přiřadí každé čtvercové matici A skalár det A.

Definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Determinant? resp. jaký je přesný význam slova Determinant? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Determinant, odpověď na dotaz co je to Determinant?. Víte např. kdo to je Noam Chomsky? Znáte a víte kdo je Leviatan? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Matematika. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.