Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Determinant. Co znamená pojem Determinant z kategorie Matematika?

Co to je Determinant? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Determinant?

Cizí slovo determinant se používá v lineární algebře. Jedná se o determinant zobrazení, které přiřazuje každé čtvercové matici A skalár det A. Každý součin se označuje znaménkem permutace. Mezi postupy výpočtu patří Gaussova eliminace a kofaktorová metoda. Determinant se zásadně využívá v geometrii.

Význam slova, termín, co je to Determinant? Odborný termín, výraz, slovo Determinant. Co znamená pojem Determinant z kategorie Matematika?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Determinant sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Determinant je v kategorii Matematika

Co znamená pojem Determinant? Výraz, definice slova z Wikipedie

V lineární algebře je determinant zobrazení, které přiřadí každé čtvercové matici A skalár det A.

Text převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde

Klíčová slova: přesný význam, informace, co znamená, význam slova, význam, formulace, definice, Determinant, synonymum, vysvětlení, slovo, termín, co to je, popis, přesný výraz

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Determinant? resp. co znamená slovo Determinant? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Determinant, odpověď na dotaz co je to Determinant?. Víte např. kdo to je Alchymista? Znáte a víte kdo je Evangelík? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Determinant hledat i v jiných kategoriích (než Matematika) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.