Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Determinant. Co znamená pojem Determinant z kategorie Matematika?

Co to je Determinant? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Determinant?

Cizí slovo determinant se používá v lineární algebře. Jedná se o determinant zobrazení, které přiřazuje každé čtvercové matici A skalár det A. Každý součin se označuje znaménkem permutace. Mezi postupy výpočtu patří Gaussova eliminace a kofaktorová metoda. Determinant se zásadně využívá v geometrii.

Význam slova, termín, co je to Determinant? Odborný termín, výraz, slovo Determinant. Co znamená pojem Determinant z kategorie Matematika?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Determinant je v kategorii Matematika

Klíčová slova: vysvětlení, přesný význam, slovník, synonymum, definice, co to je, termín, význam pojmu, heslo, informace, význam, pojem, slovo, přesný výraz, popis, co znamená

Co označuje termín Determinant? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

V lineární algebře je determinant zobrazení, které přiřadí každé čtvercové matici A skalár det A.

Uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Determinant? resp. jaká je definice termínu Determinant? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Determinant, odpověď na dotaz co je to Determinant?. Víte např. kdo to je Eunuch? Znáte a víte kdo je Leviatan? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Matematika U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.