Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Determinant. Co znamená pojem Determinant z kategorie Matematika?

Co to je Determinant? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Determinant?

Cizí slovo determinant se používá v lineární algebře. Jedná se o determinant zobrazení, které přiřazuje každé čtvercové matici A skalár det A. Každý součin se označuje znaménkem permutace. Mezi postupy výpočtu patří Gaussova eliminace a kofaktorová metoda. Determinant se zásadně využívá v geometrii.

Význam slova, termín, co je to Determinant? Odborný termín, výraz, slovo Determinant. Co znamená pojem Determinant z kategorie Matematika?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Definici slova Determinant můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Determinant se nachází v kategorii Matematika

Co znamená pojem Determinant? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

V lineární algebře je determinant zobrazení, které přiřadí každé čtvercové matici A skalár det A.

Text definice pojmu byla převzat z projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: slovo, pojem, Matematika, definice, přesný význam, význam pojmu, wiki, přesný výraz, termín, Determinant, co znamená, význam slova, synonymum

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je přesný význam slova Determinant? resp. co to je Determinant? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Determinant, odpověď na dotaz co je to Determinant?. Víte např. kdo to je Alchymista? Znáte a víte kdo je Evangelík? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Matematika). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.