Co je to?
Definice odborného termínu, slova Činitel. Co znamená pojem Činitel z kategorie Matematika?

Co je to Činitel? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Činitel

1. V matematice - činitel je společné označení pro násobenec a násobitel a součin je výsledek násobených činitelů.
2. Synonymum ke slovu úředník - často ve spojení "úřední činitel".
3. Český ekvivalent ke slovu faktor. Jiným synonymem pro faktor může být slovo "vliv".

Význam slova, termín, co je to Činitel? Definice odborného termínu, slova Činitel. Co znamená pojem Činitel z kategorie Matematika?

Chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Činitel? s přáteli na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Činitel je v sekci Matematika

Klíčová slova: význam slova, definice, přesný význam, Činitel, wiki, termín, synonymum, popis, pojem, vysvětlení, informace, heslo, Činitel, význam, co to je, slovo

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Činitel? resp. co přesně znamená slovo Činitel? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Činitel, odpověď na dotaz co je to Činitel?. Víte např. kdo to je Sabina Slonková? Znáte a víte kdo je Esejista? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Matematika). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem