Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Aproximace. Co znamená pojem Aproximace z kategorie Matematika?

Co to je Aproximace? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Aproximace?

Přiblížení k nepřesnému a špatně vyjádřitelnému výsledku. Aproximace vyjadřuje přiblížení k něčemu, co nelze přesně analyticky vyjádřit. Používá se v matematice nebo ve fyzice tam, kde dostupné metody analýz a výpočtů jsou příliš složité a nenabízejí přesný výsledek. Aproximace poskytuje řešení a zjednodušuje složitost problému.

Význam slova, termín, co je to Aproximace? Odborný termín, výraz, slovo Aproximace. Co znamená pojem Aproximace z kategorie Matematika?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Aproximace s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Aproximace je v kategorii Matematika

Co znamená pojem Aproximace? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Aproximace (přiblížení) je znázornění něčeho, co není přesné, ale je to stále dost blízko na to, aby to bylo použitelné. I když je nejčastěji používána na čísla, používá se i na matematické funkce, tvary a fyzikální zákony.

Definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz

Klíčová slova: wiki, vysvětlení, popis, termín, formulace, pojem, popis, definice, přesný význam, přesný výraz, Aproximace, slovo, slovník, Matematika, co to je

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Aproximace? resp. jaký je význam slova Aproximace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aproximace, odpověď na dotaz co je to Aproximace?. Víte např. kdo to je Pastor? Znáte a víte kdo je Probošt? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Matematika). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?