Co je to?
Výraz, termín, definice slova Tiráž. Co znamená odborný pojem Tiráž z kategorie Literatura?

Co je to Tiráž? Význam slova

Co znamená termín Tiráž? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Tiráž je souhrn informací technického rázu a vydavatelských informací, které bývají umístěny v závěru knihy. Jedná se o povinné údaje, které vyžaduje zákon, doplněné o další údaje.
Těmi vyplývajícími ze zákona jsou především autor, titul, popřípadě překladatel, adresa a název nakladatele, název a adresa tiskárny, u překladů také originální jméno díla a původní nakladatel, rok vydání. Někdy bývá tiráž umístěna na začátku knihy.

Význam slova, termín, co je to Tiráž? Výraz, termín, definice slova Tiráž. Co znamená odborný pojem Tiráž z kategorie Literatura?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Tiráž se nachází v kategorii Literatura

Klíčová slova: wiki, Literatura, co to je, Tiráž, popis, přesný význam, přesný výraz, formulace, heslo, pojem, vysvětlení, co znamená, význam, termín, význam pojmu, význam slova

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Tiráž? resp. co vlastně znamená slovo Tiráž? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tiráž, odpověď na dotaz co je to Tiráž?. Víte např. kdo to je Magid? Znáte a víte kdo je Osvícenec? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Tiráž hledat i v jiných kategoriích (než Literatura) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.