Co je to?
Definice výrazu, termínu Sloka. Co znamená odborný pojem Sloka z kategorie Literatura?

Co je to Sloka? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Sloka?

Sloka (strofa) je označení pro část básně nebo písně. Je tvořena několika verši a nejčastěji je to nějaký myšlenkový celek. Sloky mohou být tvořeny pravidelným počtem veršů (distichon - 2, tercina - 3).

Význam slova, termín, co je to Sloka? Definice výrazu, termínu Sloka. Co znamená odborný pojem Sloka z kategorie Literatura?

Texty mohou obsahovat chyby. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Sloka můžete sdílet s kolegy prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Sloka je v kategorii Literatura

Klíčová slova: definice, slovo, Literatura, co to je, význam slova, synonymum, heslo, Sloka, vysvětlení, formulace, termín, wiki, slovník, Sloka, přesný význam, význam pojmu

Co označuje termín Sloka? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Strofa (česky sloka) vzniká spojením jednotlivých veršů a představuje obvykle nějaký myšlenkový celek. Některé typy strof se ustálily a mají normovanou podobu.

Text převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Sloka? resp. jaká je definice slova Sloka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sloka, odpověď na dotaz co je to Sloka?. Víte např. kdo to je Michal Hašek? Znáte a víte kdo je Morgan Freeman? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Literatura). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.