Co je to?
Definice výrazu, termínu Science fiction. Co znamená odborný pojem Science fiction z kategorie Literatura?

Co je to Science fiction? Význam slova

Co znamená termín Science fiction? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Science fiction, zkratka sci-fi, je pojmenování uměleckého žánru, ve kterém se objevují dosud neobjevené technologie, , zvláštní přírodní úkazy nebo cizí formy života. Dějové linie probíhají v nezvyklém prostředí, například ve vesmíru, při cestě zpět do minulosti nebo v daleké budoucnosti.
Science fiction neboli vědeckofantastický žánr je podobný žánru fantasy, někdy se mohou i prolínat.

Význam slova, termín, co je to Science fiction? Definice výrazu, termínu Science fiction. Co znamená odborný pojem Science fiction z kategorie Literatura?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Science fiction) můžete sdílet s přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Science fiction patří do kategorie Literatura

Klíčová slova: popis, wiki, formulace, Literatura, synonymum, význam slova, definice, přesný výraz, heslo, slovník, Science fiction, informace, termín, co znamená, Literatura, přesný význam

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Science fiction? resp. jaký je přesný význam slova Science fiction? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Science fiction, odpověď na dotaz co je to Science fiction?. Víte např. kdo to je Řezník? Znáte a víte kdo je Miroslav Mareš? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Literatura. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!