Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Refrén. Co znamená pojem Refrén z kategorie Literatura?

Co to je Refrén? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Refrén?

Refrén je označení pro opakující se díl básně nebo písně. Vyznačuje se použitím stejných slov a melodie. K opakování dochází po každé sloce.
Pojem pochází z francouzštiny (refrain). S refrénem se lze setkat jak u lidových skladeb, tak u děl populární hudby. U básní mohou být v refrénu používána i odlišná slova, melodie však zůstává stejná.


Co je to Refrén? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Refrén. Co znamená pojem Refrén z kategorie Literatura?

Uvedené informace jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Refrén? s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Refrén je v sekci Literatura

Klíčová slova: heslo, popis, význam, význam slova, přesný význam, co je to Refrén?, odborné názvosloví, co to je, vysvětlení, lexikon, Literatura, slovo, termín, slovník, formulace, Literatura, co znamená, definice pojmu


Pojem Refrén je v kategorii Literatura, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat videa s názvem Refrén na Youtube

Zkusit najít pojem Refrén na Google.cz

Zkusit najít výraz Refrén ve Wikislovníku

Najít termín Refrén ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Refrén ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Refrén ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Refrén například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Refrén? resp. co přesně znamená slovo Refrén? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Refrén, odpověď na dotaz co je to Refrén?. Víte např. kdo to je Ksindl? Znáte a víte kdo je Jaromír Soukup? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Literatura). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.