Co je to?
Definice výrazu Recenze. Co znamená odborný pojem Recenze z kategorie Literatura?

Co to je Recenze? Význam slova

Co znamená termín Recenze? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Recenze je v současné době nejčastěji chápána jako písemný útvar, který má za úkol informovat čtenáře o nějakém novém produktu, případně o události nebo situaci.
Recenze se vyskytuje jak v odborných periodikách, tak i v časopisech nebo magazínech určených široké základně lidí.
Recenze má poměrně vysoký význam, pokud je dobře napsaná, může posloužit i jako reklamní produkt, na který dá obrovské procento lidí.

Význam slova, termín, co je to Recenze? Definice výrazu Recenze. Co znamená odborný pojem Recenze z kategorie Literatura?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Recenze? Pak se o ní podělte se známými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Recenze patří do sekce Literatura

Co znamená pojem Recenze? Definice slova, termínu z Wikipedie

Recenze (z lat. re-censeó, (znovu) posoudit, zhodnotit) je písemný kritický posudek uměleckého nebo vědeckého díla. Autor recenze je recenzent. Recenze může být určena k publikaci, anebo naopak jako podklad recenzního řízení, v němž se o publikaci rozhoduje.

Definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: slovník, informace, synonymum, přesný výraz, heslo, popis, význam pojmu, přesný význam, Literatura, slovo, význam, popis, formulace, co znamená, wiki

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: co to je Recenze? resp. jaký je přesný význam slova Recenze? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Recenze, odpověď na dotaz co je to Recenze?. Víte např. kdo to je Poddaný? Znáte a víte kdo je Šibal? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Recenze hledat i v jiných kategoriích (než Literatura) U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.