Co je to?
Definice výrazu, termínu Pamflet. Co znamená odborný pojem Pamflet z kategorie Literatura?

Co je to Pamflet? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Pamflet?

Obecně se slovem pamflet rozumí nějaký literární výtvor nevalné kvality. V literatuře pamflet představuje dílo kratšího rozsahu, které něco nebo někoho kritizuje a uráží, tedy hanopis. Častým námětem je kritika různých společenských nešvarů nebo napadání oponenta, zejména v politice. Hledisko literární kvality nebývá u pamfletů důležité.

Význam slova, termín, co je to Pamflet? Definice výrazu, termínu Pamflet. Co znamená odborný pojem Pamflet z kategorie Literatura?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Pamflet) můžete sdílet s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Pamflet patří do kategorie Literatura

Klíčová slova: slovo, formulace, definice, termín, význam pojmu, Pamflet, pojem, heslo, informace, význam slova, wiki, slovník, popis, přesný výraz, vysvětlení, Literatura

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Pamflet? resp. co znamená Pamflet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pamflet, odpověď na dotaz co je to Pamflet?. Víte např. kdo to je Blbka? Znáte a víte kdo je Helena Vondráčková? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Literatura. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.