Co je to?
Definice výrazu, termínu Pamflet. Co znamená odborný pojem Pamflet z kategorie Literatura?

Co je to Pamflet? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Pamflet?

Obecně se slovem pamflet rozumí nějaký literární výtvor nevalné kvality. V literatuře pamflet představuje dílo kratšího rozsahu, které něco nebo někoho kritizuje a uráží, tedy hanopis. Častým námětem je kritika různých společenských nešvarů nebo napadání oponenta, zejména v politice. Hledisko literární kvality nebývá u pamfletů důležité.

Význam slova, termín, co je to Pamflet? Definice výrazu, termínu Pamflet. Co znamená odborný pojem Pamflet z kategorie Literatura?

Uvedené informace jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Pamflet se nachází v sekci Literatura

Klíčová slova: wiki, slovník, vysvětlení, co znamená, co to je, Pamflet, informace, heslo, termín, význam, přesný výraz, Literatura, synonymum, slovo, Pamflet, význam slova

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Pamflet? resp. co přesně označuje termín Pamflet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pamflet, odpověď na dotaz co je to Pamflet?. Víte např. kdo to je Harry Potter? Znáte a víte kdo je Helena Vondráčková? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Literatura). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.