Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Nonsens. Co znamená pojem Nonsens z kategorie Literatura?

Co to je Nonsens? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Nonsens?

Nonsens je pojem původem z angličtiny, v doslovném překladu ne smysl. Jedná se o dění nebo vyjádření, které zdánlivě smysl postrádá. Je současně i literárním žánrem s humornými prvky. Nonsensovou literaturou mohou být jak poezie, tak próza i drama.
Typickou ukázkou tohoto stylu je Alenka v říši divů Lewise Carrolla. K nonsensu se zařazují i básně, v nichž je důležitější vzhled a úprava než obsah, a také některá díla lidové slovesnosti.

Význam slova, termín, co je to Nonsens? Odborný termín, výraz, slovo Nonsens. Co znamená pojem Nonsens z kategorie Literatura?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Nonsens? s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Nonsens je v sekci Literatura

Klíčová slova: termín, popis, Literatura, Nonsens, význam pojmu, slovo, význam slova, informace, význam, pojem, formulace, definice, wiki, heslo, co to je, Literatura

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Nonsens? resp. jaký je přesný význam slova Nonsens? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nonsens, odpověď na dotaz co je to Nonsens?. Víte např. kdo to je Sean Connery? Znáte a víte kdo je Petr Spálený? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Literatura). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.