Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Nonsens. Co znamená pojem Nonsens z kategorie Literatura?

Co to je Nonsens? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Nonsens?

Nonsens je pojem původem z angličtiny, v doslovném překladu ne smysl. Jedná se o dění nebo vyjádření, které zdánlivě smysl postrádá. Je současně i literárním žánrem s humornými prvky. Nonsensovou literaturou mohou být jak poezie, tak próza i drama.
Typickou ukázkou tohoto stylu je Alenka v říši divů Lewise Carrolla. K nonsensu se zařazují i básně, v nichž je důležitější vzhled a úprava než obsah, a také některá díla lidové slovesnosti.

Význam slova, termín, co je to Nonsens? Odborný termín, výraz, slovo Nonsens. Co znamená pojem Nonsens z kategorie Literatura?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text se známými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Nonsens patří do sekce Literatura

Klíčová slova: význam, Literatura, slovo, Nonsens, synonymum, wiki, termín, přesný význam, formulace, co to je, informace, Literatura, vysvětlení, heslo, význam slova, význam pojmu

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Nonsens? resp. co znamená výraz Nonsens? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nonsens, odpověď na dotaz co je to Nonsens?. Víte např. kdo to je Konzul? Znáte a víte kdo je Petr Spálený? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Nonsens i v jiných kategoriích (než Literatura). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.