Co je to?
Výraz, termín, definice slova Komiks. Co znamená odborný pojem Komiks z kategorie Literatura?

Co je to Komiks? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Komiks

Komiks je označení pro příběh tvořený obrázky, které jsou chronologicky řazené a většinou obsahují doprovodný text. Obrázky jsou uspořádány vedle sebe, každý je věnován určitému momentu, a tvoří jeden celek.
Pro vyjádření mluvené řeči je typické použití bublin, další texty se nacházejí v obdélnících pod obrázky. Pro zobrazení postav se často využívá karikatura, pozadí se co nejvíc drží reality, aby komiks působil věrohodně.

Význam slova, termín, co je to Komiks? Výraz, termín, definice slova Komiks. Co znamená odborný pojem Komiks z kategorie Literatura?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Komiks? Potom se o definici podělte s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Komiks se nachází v kategorii Literatura

Klíčová slova: vysvětlení, Komiks, přesný výraz, informace, popis, pojem, význam pojmu, slovník, Komiks, Literatura, přesný význam, heslo, význam, co to je, význam slova, definice

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Komiks? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Komiks? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Komiks, odpověď na dotaz co je to Komiks?. Víte např. kdo to je Rezident? Znáte a víte kdo je Gustav Mahler? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Literatura). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.