Co je to?
Odborný výraz, definice slova Komentář. Co znamená pojem Komentář z kategorie Literatura?

Co je to Komentář? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Komentář?

Komentář je v latině označení pro deník nebo záznam. Toto pojmenování se používá v literatuře, žurnalistice i dalších oblastech. V literatuře se jedná o informace k dílu. Vysvětluje různé ediční poznámky, narážky, okolnosti, historické souvislosti a podobně.
Velmi často se s komentářem setkáváme ve vědeckých dílech. Jedná se také o snahu vysvětlit části textu, které nemají zcela jasný význam, a objasnění autorských záměrů a myšlenek.

Význam slova, termín, co je to Komentář? Odborný výraz, definice slova Komentář. Co znamená pojem Komentář z kategorie Literatura?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Komentář doporučujeme sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Komentář se nachází v sekci Literatura

Klíčová slova: Literatura, přesný výraz, význam pojmu, heslo, formulace, přesný význam, význam, slovo, pojem, vysvětlení, definice, Komentář, popis, co znamená, wiki, informace

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Komentář? resp. jaký je význam pojmu Komentář? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Komentář, odpověď na dotaz co je to Komentář?. Víte např. kdo to je Zuzana Norisová? Znáte a víte kdo je Jiří Stivín? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Komentář v jiné sekci než Literatura. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.