Co je to?
Odborný výraz, definice slova Komentář. Co znamená pojem Komentář z kategorie Literatura?

Co je to Komentář? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Komentář?

Komentář je v latině označení pro deník nebo záznam. Toto pojmenování se používá v literatuře, žurnalistice i dalších oblastech. V literatuře se jedná o informace k dílu. Vysvětluje různé ediční poznámky, narážky, okolnosti, historické souvislosti a podobně.
Velmi často se s komentářem setkáváme ve vědeckých dílech. Jedná se také o snahu vysvětlit části textu, které nemají zcela jasný význam, a objasnění autorských záměrů a myšlenek.

Význam slova, termín, co je to Komentář? Odborný výraz, definice slova Komentář. Co znamená pojem Komentář z kategorie Literatura?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Komentář patří do kategorie Literatura

Klíčová slova: vysvětlení, význam slova, slovo, termín, pojem, formulace, heslo, synonymum, co znamená, Komentář, přesný význam, význam, Komentář, definice, wiki, slovník

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Komentář? resp. jaká je definice termínu Komentář? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Komentář, odpověď na dotaz co je to Komentář?. Víte např. kdo to je Tchyně? Znáte a víte kdo je Jiří Stivín? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Literatura. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.