Co je to?
Definice výrazu Interview. Co znamená odborný pojem Interview z kategorie Literatura?

Co to je Interview? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Interview

Interview je slovo francouzsko – anglického původu, které se používá pro označení účelově vedeného rozhovoru. Smyslem interview je získat určité informace.
Využívá se často v žurnalistice nebo politice. Pro žurnalistu je důležitý přitažlivý nadpis, který má přilákat čtenáře. Poté následuje představení hosta, se kterým je rozhovor veden. Účel rozhovoru a otázky a odpovědi na ně. Údaje o zpovídané osobě bývají ještě umístěny na konci článku v krátkém souhrnu.

Význam slova, termín, co je to Interview? Definice výrazu Interview. Co znamená odborný pojem Interview z kategorie Literatura?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Interview? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Interview patří do sekce Literatura

Klíčová slova: synonymum, termín, wiki, Literatura, definice, význam slova, informace, Literatura, slovo, heslo, slovník, význam pojmu, význam, přesný význam, pojem, co to je

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Interview? resp. co přesně znamená slovo Interview? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Interview, odpověď na dotaz co je to Interview?. Víte např. kdo to je Aragorn? Znáte a víte kdo je David Matásek? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Literatura). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.