Co je to?
Definice výrazu Interview. Co znamená odborný pojem Interview z kategorie Literatura?

Co to je Interview? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Interview

Interview je slovo francouzsko – anglického původu, které se používá pro označení účelově vedeného rozhovoru. Smyslem interview je získat určité informace.
Využívá se často v žurnalistice nebo politice. Pro žurnalistu je důležitý přitažlivý nadpis, který má přilákat čtenáře. Poté následuje představení hosta, se kterým je rozhovor veden. Účel rozhovoru a otázky a odpovědi na ně. Údaje o zpovídané osobě bývají ještě umístěny na konci článku v krátkém souhrnu.

Význam slova, termín, co je to Interview? Definice výrazu Interview. Co znamená odborný pojem Interview z kategorie Literatura?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Interview je v sekci Literatura

Klíčová slova: Literatura, vysvětlení, slovník, heslo, Literatura, wiki, význam, význam pojmu, Interview, přesný výraz, význam slova, synonymum, termín, formulace, definice, popis

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Interview? resp. co je to Interview? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Interview, odpověď na dotaz co je to Interview?. Víte např. kdo to je Dyslektik? Znáte a víte kdo je David Matásek? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Zkuste proto termín Interview hledat i v jiných kategoriích (než Literatura) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.