Co je to?
Definice výrazu, termínu Hanopis. Co znamená odborný pojem Hanopis z kategorie Literatura?

Co je to Hanopis? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Hanopis

Hanopis je český výraz pro pamflet, literární dílko, které má nelichotivý a značně kritický obsah. Ve většině případů je hanopis kritikou společnosti, její morálky a politického dění. V díle je kladen důraz na negativa kritizované věci nebo skutečnosti.
Hanopisy jsou často používaným předmětem v politických bojích. Mohou mít podobu prózy nebo poezie, může jít o pouhé veršovánky. Autoři pamfletů neusilují o umělecké hodnoty. Tato díla mívají různou podobu, např. článek, leták, recenze aj.

Význam slova, termín, co je to Hanopis? Definice výrazu, termínu Hanopis. Co znamená odborný pojem Hanopis z kategorie Literatura?

Uvedené informace jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Hanopis? Pak se o ní podělte s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Hanopis patří do sekce Literatura

Klíčová slova: pojem, popis, přesný výraz, formulace, význam, slovník, význam pojmu, informace, co to je, definice, vysvětlení, synonymum, Literatura, co znamená, heslo

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená Hanopis? resp. jaká je definice slova Hanopis? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hanopis, odpověď na dotaz co je to Hanopis?. Víte např. kdo to je Disident? Znáte a víte kdo je Satan? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Literatura. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.