Co je to?
Definice výrazu, termínu Hanopis. Co znamená odborný pojem Hanopis z kategorie Literatura?

Co je to Hanopis? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Hanopis?

Hanopis je český výraz pro pamflet, literární dílko, které má nelichotivý a značně kritický obsah. Ve většině případů je hanopis kritikou společnosti, její morálky a politického dění. V díle je kladen důraz na negativa kritizované věci nebo skutečnosti.
Hanopisy jsou často používaným předmětem v politických bojích. Mohou mít podobu prózy nebo poezie, může jít o pouhé veršovánky. Autoři pamfletů neusilují o umělecké hodnoty. Tato díla mívají různou podobu, např. článek, leták, recenze aj.

Význam slova, termín, co je to Hanopis? Definice výrazu, termínu Hanopis. Co znamená odborný pojem Hanopis z kategorie Literatura?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Hanopis? Potom se o definici podělte s vašimi přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Hanopis se nachází v kategorii Literatura

Klíčová slova: slovo, formulace, Literatura, význam, co znamená, pojem, přesný výraz, Literatura, vysvětlení, slovník, wiki, heslo, význam pojmu, význam slova, definice, popis

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Hanopis? resp. jaká je definice termínu Hanopis? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hanopis, odpověď na dotaz co je to Hanopis?. Víte např. kdo to je Hosteska? Znáte a víte kdo je Alois Hadamczik? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Literatura Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.