Co je to?
Definice výrazu, termínu Hanopis. Co znamená odborný pojem Hanopis z kategorie Literatura?

Co je to Hanopis? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Hanopis

Hanopis je český výraz pro pamflet, literární dílko, které má nelichotivý a značně kritický obsah. Ve většině případů je hanopis kritikou společnosti, její morálky a politického dění. V díle je kladen důraz na negativa kritizované věci nebo skutečnosti.
Hanopisy jsou často používaným předmětem v politických bojích. Mohou mít podobu prózy nebo poezie, může jít o pouhé veršovánky. Autoři pamfletů neusilují o umělecké hodnoty. Tato díla mívají různou podobu, např. článek, leták, recenze aj.

Význam slova, termín, co je to Hanopis? Definice výrazu, termínu Hanopis. Co znamená odborný pojem Hanopis z kategorie Literatura?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Hanopis? s přáteli a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Hanopis se nachází v kategorii Literatura

Klíčová slova: Hanopis, termín, význam, synonymum, slovo, co to je, co znamená, slovník, přesný význam, definice, formulace, popis, přesný výraz, wiki, Literatura

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je přesný význam slova Hanopis? resp. co to je Hanopis? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hanopis, odpověď na dotaz co je to Hanopis?. Víte např. kdo to je Disident? Znáte a víte kdo je Satan? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Hanopis i v jiných kategoriích (než Literatura). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.