Co je to?
Definice výrazu, termínu Fandom. Co znamená odborný pojem Fandom z kategorie Literatura?

Co je to Fandom? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Fandom?

Fandom je výraz převzatý z angličtiny, dá se přeložit jako skupina příznivců, fanoušků především science fiction, fantasy, hororů a podobně. Někdy se používá i pro označení společenství, které má stejný zájem.
Aktivní čtenáři nebo sledovatelé fandomů mají aktivní přístup, organizují různá setkání a udržují mezi sebou kontakty. Bývají také v těsném spojení s autory.

Význam slova, termín, co je to Fandom? Definice výrazu, termínu Fandom. Co znamená odborný pojem Fandom z kategorie Literatura?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Fandom? s kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Fandom se nachází v kategorii Literatura

Klíčová slova: definice, synonymum, termín, vysvětlení, Literatura, co znamená, význam, slovník, význam pojmu, popis, popis, Literatura, přesný význam, formulace, slovo

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice slova Fandom? resp. co znamená Fandom? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fandom, odpověď na dotaz co je to Fandom?. Víte např. kdo to je Pedel? Znáte a víte kdo je Prelát? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Fandom i v jiných kategoriích (než Literatura). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.