Co je to?
Definice výrazu, termínu Fandom. Co znamená odborný pojem Fandom z kategorie Literatura?

Co je to Fandom? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Fandom

Fandom je výraz převzatý z angličtiny, dá se přeložit jako skupina příznivců, fanoušků především science fiction, fantasy, hororů a podobně. Někdy se používá i pro označení společenství, které má stejný zájem.
Aktivní čtenáři nebo sledovatelé fandomů mají aktivní přístup, organizují různá setkání a udržují mezi sebou kontakty. Bývají také v těsném spojení s autory.

Význam slova, termín, co je to Fandom? Definice výrazu, termínu Fandom. Co znamená odborný pojem Fandom z kategorie Literatura?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s kolegy na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Fandom patří do kategorie Literatura

Klíčová slova: vysvětlení, význam, definice, co to je, přesný význam, Fandom, přesný výraz, slovník, heslo, Literatura, formulace, význam slova, pojem, co znamená, wiki, slovo

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Fandom? resp. co označuje slovo Fandom? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fandom, odpověď na dotaz co je to Fandom?. Víte např. kdo to je Sangvinik? Znáte a víte kdo je Stanislav Hložek? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Fandom i v jiných kategoriích (než Literatura). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.