Co je to?
Definice výrazu, termínu Fandom. Co znamená odborný pojem Fandom z kategorie Literatura?

Co je to Fandom? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Fandom

Fandom je výraz převzatý z angličtiny, dá se přeložit jako skupina příznivců, fanoušků především science fiction, fantasy, hororů a podobně. Někdy se používá i pro označení společenství, které má stejný zájem.
Aktivní čtenáři nebo sledovatelé fandomů mají aktivní přístup, organizují různá setkání a udržují mezi sebou kontakty. Bývají také v těsném spojení s autory.

Význam slova, termín, co je to Fandom? Definice výrazu, termínu Fandom. Co znamená odborný pojem Fandom z kategorie Literatura?

Texty mohou obsahovat chyby. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Fandom můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Fandom je v kategorii Literatura

Klíčová slova: heslo, popis, vysvětlení, wiki, slovník, Fandom, význam pojmu, význam, pojem, informace, co znamená, synonymum, Literatura, význam slova, termín, Literatura

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Fandom? resp. co znamená slovo Fandom? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fandom, odpověď na dotaz co je to Fandom?. Víte např. kdo to je Zeměměřič? Znáte a víte kdo je Stanislav Hložek? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Literatura). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.