Co je to?
Definice výrazu Fáma. Co znamená odborný pojem Fáma z kategorie Literatura?

Co to je Fáma? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Fáma

Fáma, jinak také domněnka nebo zvěst, je informace, která nemá ověřený původ, ale velmi rychle se mezi lidmi šíří. Bývá polopravdivá, nepravdivá nebo zcela vymyšlená. Může se týkat události, člověka nebo nějakého jevu. Vztahuje se k současnosti, k něčemu, co je aktuální a zajímavé.
Fáma je považována za negativní jev, je i předmětem vědeckého výzkumu.

Význam slova, termín, co je to Fáma? Definice výrazu Fáma. Co znamená odborný pojem Fáma z kategorie Literatura?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Fáma) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Fáma patří do kategorie Literatura

Klíčová slova: přesný význam, wiki, význam, popis, Fáma, definice, synonymum, formulace, vysvětlení, Literatura, slovník, přesný výraz, význam pojmu, Fáma, co to je, co znamená

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Fáma? resp. co se skrývá pod slovem Fáma? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fáma, odpověď na dotaz co je to Fáma?. Víte např. kdo to je Exekutor? Znáte a víte kdo je Kněz? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto termín Fáma hledat i v jiných kategoriích (než Literatura) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?