Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Fabule. Co znamená pojem Fabule z kategorie Literatura?

Co to je Fabule? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Fabule

Fabule je pojem pocházející z latiny. Označuje se tak určitý příběh, děj či události, které jsou námětem literárního díla. Fabuli si čtenář uvědomuje a vytváří až poté, co si dílo přečte.
Může se jednat o jednoduché vypravování, jako je například pohádka nebo pověst či o rozvětvený epický žánr, jako je epos, sága, kronika a podobně.

Význam slova, termín, co je to Fabule? Odborný termín, výraz, slovo Fabule. Co znamená pojem Fabule z kategorie Literatura?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Fabule se nachází v sekci Literatura

Klíčová slova: formulace, Literatura, slovník, význam slova, přesný význam, vysvětlení, definice, co to je, wiki, Fabule, synonymum, význam pojmu, přesný výraz, termín, slovo, heslo

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Fabule? resp. co se přesně ukrývá za slovem Fabule? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fabule, odpověď na dotaz co je to Fabule?. Víte např. kdo to je Stalker? Znáte a víte kdo je Penélope Cruz? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Literatura). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.