Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Fabule. Co znamená pojem Fabule z kategorie Literatura?

Co to je Fabule? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Fabule

Fabule je pojem pocházející z latiny. Označuje se tak určitý příběh, děj či události, které jsou námětem literárního díla. Fabuli si čtenář uvědomuje a vytváří až poté, co si dílo přečte.
Může se jednat o jednoduché vypravování, jako je například pohádka nebo pověst či o rozvětvený epický žánr, jako je epos, sága, kronika a podobně.

Význam slova, termín, co je to Fabule? Odborný termín, výraz, slovo Fabule. Co znamená pojem Fabule z kategorie Literatura?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Fabule) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Fabule patří do kategorie Literatura

Klíčová slova: definice, co to je, Literatura, formulace, Literatura, heslo, slovník, význam, Fabule, pojem, vysvětlení, synonymum, wiki, přesný výraz, přesný význam, význam pojmu

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Fabule? resp. co přesně znamená slovo Fabule? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fabule, odpověď na dotaz co je to Fabule?. Víte např. kdo to je Pasíř? Znáte a víte kdo je Penélope Cruz? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Literatura. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.