Co je to?
Definice výrazu Epizoda. Co znamená odborný pojem Epizoda z kategorie Literatura?

Co to je Epizoda? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Epizoda?

Epizoda je označení pro vedlejší dějovou linii nebo samostatný příběh, které jsou součástí nějakého hlavního příběhu nebo děje. Epizoda se může k hlavnímu ději vztahovat nebo s ním nemusí vůbec souviset.
Pojmenování se často používá v románech nebo dramatické tvorbě, televizi nebo rozhlase. Samotné slovo epizoda lze použít i v přeneseném významu pro pojmenování jednoznačně vymezené dílčí části děje nejen v literárním nebo dramatickém smyslu.

Význam slova, termín, co je to Epizoda? Definice výrazu Epizoda. Co znamená odborný pojem Epizoda z kategorie Literatura?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Epizoda) můžete sdílet s kolegy na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Epizoda patří do sekce Literatura

Klíčová slova: termín, Literatura, wiki, význam slova, co to je, přesný význam, slovník, Literatura, informace, definice, co znamená, synonymum, vysvětlení, heslo, přesný výraz

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je přesný význam slova Epizoda? resp. co to je Epizoda? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Epizoda, odpověď na dotaz co je to Epizoda?. Víte např. kdo to je Profesor? Znáte a víte kdo je Jeptiška? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Literatura). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.