Co je to?
Definice výrazu Epizoda. Co znamená odborný pojem Epizoda z kategorie Literatura?

Co to je Epizoda? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Epizoda

Epizoda je označení pro vedlejší dějovou linii nebo samostatný příběh, které jsou součástí nějakého hlavního příběhu nebo děje. Epizoda se může k hlavnímu ději vztahovat nebo s ním nemusí vůbec souviset.
Pojmenování se často používá v románech nebo dramatické tvorbě, televizi nebo rozhlase. Samotné slovo epizoda lze použít i v přeneseném významu pro pojmenování jednoznačně vymezené dílčí části děje nejen v literárním nebo dramatickém smyslu.

Význam slova, termín, co je to Epizoda? Definice výrazu Epizoda. Co znamená odborný pojem Epizoda z kategorie Literatura?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Epizoda můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Epizoda je v sekci Literatura

Klíčová slova: slovník, definice, přesný výraz, Literatura, význam pojmu, slovo, co to je, informace, termín, význam slova, formulace, popis, synonymum, heslo, Epizoda, wiki

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Epizoda? resp. jaký je význam pojmu Epizoda? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Epizoda, odpověď na dotaz co je to Epizoda?. Víte např. kdo to je Motovidlo? Znáte a víte kdo je Jiří Korn? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Literatura). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.