Co je to?
Odborný výraz, definice slova Epika. Co znamená pojem Epika z kategorie Literatura?

Co je to Epika? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Epika?

Jedním z největších oddílů v literatuře je epika. Jedná se o literární druh, který má děj, příběh, časové a příčinné souvislosti.
Epika se dělí do tří forem - veršovaná, veršovaná i prozaická, prozaická. Mezi veršované se řadí bohatýrské písně, eposy, legendy či historické zpěvy. Do veršovaných i prozaických spadají báje, pověsti, pohádky a bajky. Mezi prozaickými najdeme novely, romány, novinářskou prózu či povídky.

Význam slova, termín, co je to Epika? Odborný výraz, definice slova Epika. Co znamená pojem Epika z kategorie Literatura?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text napsán pro Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Epika? s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Epika je v sekci Literatura

Co znamená pojem Epika? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Epika je druh literatury. Má děj, příběh, určení, časové a příčinné souvislosti.

Text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz

Klíčová slova: význam pojmu, Literatura, co znamená, význam slova, přesný výraz, popis, definice, formulace, termín, informace, wiki, Literatura, význam, synonymum, Epika

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Epika? resp. jaká je definice termínu Epika? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Epika, odpověď na dotaz co je to Epika?. Víte např. kdo to je Klára Vytisková? Znáte a víte kdo je Antikrist? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Literatura. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.