Co je to?
Odborný výraz, definice slova Epika. Co znamená pojem Epika z kategorie Literatura?

Co je to Epika? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Epika

Jedním z největších oddílů v literatuře je epika. Jedná se o literární druh, který má děj, příběh, časové a příčinné souvislosti.
Epika se dělí do tří forem - veršovaná, veršovaná i prozaická, prozaická. Mezi veršované se řadí bohatýrské písně, eposy, legendy či historické zpěvy. Do veršovaných i prozaických spadají báje, pověsti, pohádky a bajky. Mezi prozaickými najdeme novely, romány, novinářskou prózu či povídky.

Význam slova, termín, co je to Epika? Odborný výraz, definice slova Epika. Co znamená pojem Epika z kategorie Literatura?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Epika sdílet s kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Epika je v kategorii Literatura

Co znamená pojem Epika? Výraz, definice slova z Wikipedie

Epika je druh literatury. Má děj, příběh, určení, časové a příčinné souvislosti.

Uvedené vysvětlení pojmu bylo převzato z webu Wikipedia.cz

Klíčová slova: význam pojmu, wiki, heslo, význam slova, formulace, slovník, pojem, přesný výraz, informace, definice, synonymum, vysvětlení, popis, co to je, Epika

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Epika? resp. co je to Epika? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Epika, odpověď na dotaz co je to Epika?. Víte např. kdo to je Klára Vytisková? Znáte a víte kdo je Antikrist? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Literatura. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.