Co je to?
Výraz, termín, definice slova Elaborát. Co znamená odborný pojem Elaborát z kategorie Literatura?

Co je to Elaborát? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Elaborát?

Elaborát patří ke slovům cizího původu, používá se většinou k pojmenování pro zpracování plánu, zprávy nebo nějakého návrhu. Takto označované zpracování bývá velmi podrobné a v písemné formě.
Někdy může být slovo elaborát použito i v hanlivém významu pro ironický název rozsáhlejšího méně kvalitního díla.

Význam slova, termín, co je to Elaborát? Výraz, termín, definice slova Elaborát. Co znamená odborný pojem Elaborát z kategorie Literatura?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Elaborát? Potom se o definici podělte se známými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Elaborát se nachází v kategorii Literatura

Klíčová slova: co znamená, co to je, význam slova, informace, význam, význam pojmu, synonymum, heslo, slovník, Elaborát, vysvětlení, wiki, termín, definice, popis

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená Elaborát? resp. jaká je definice slova Elaborát? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Elaborát, odpověď na dotaz co je to Elaborát?. Víte např. kdo to je Elf? Znáte a víte kdo je Antisemita? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Literatura. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?