Co je to?
Výraz, termín, definice slova Elaborát. Co znamená odborný pojem Elaborát z kategorie Literatura?

Co je to Elaborát? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Elaborát?

Elaborát patří ke slovům cizího původu, používá se většinou k pojmenování pro zpracování plánu, zprávy nebo nějakého návrhu. Takto označované zpracování bývá velmi podrobné a v písemné formě.
Někdy může být slovo elaborát použito i v hanlivém významu pro ironický název rozsáhlejšího méně kvalitního díla.

Význam slova, termín, co je to Elaborát? Výraz, termín, definice slova Elaborát. Co znamená odborný pojem Elaborát z kategorie Literatura?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Elaborát? s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Elaborát se nachází v kategorii Literatura

Klíčová slova: termín, přesný význam, význam pojmu, Literatura, popis, vysvětlení, význam, pojem, definice, co to je, slovník, slovo, přesný výraz, formulace, co znamená

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená Elaborát? resp. jaká je definice slova Elaborát? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Elaborát, odpověď na dotaz co je to Elaborát?. Víte např. kdo to je Elf? Znáte a víte kdo je Antisemita? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Elaborát i v jiných kategoriích (než Literatura). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?