Co je to?
Výraz, termín, definice slova Elaborát. Co znamená odborný pojem Elaborát z kategorie Literatura?

Co je to Elaborát? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Elaborát

Elaborát patří ke slovům cizího původu, používá se většinou k pojmenování pro zpracování plánu, zprávy nebo nějakého návrhu. Takto označované zpracování bývá velmi podrobné a v písemné formě.
Někdy může být slovo elaborát použito i v hanlivém významu pro ironický název rozsáhlejšího méně kvalitního díla.

Význam slova, termín, co je to Elaborát? Výraz, termín, definice slova Elaborát. Co znamená odborný pojem Elaborát z kategorie Literatura?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Elaborát s kolegy na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Elaborát se nachází v sekci Literatura

Klíčová slova: Elaborát, pojem, význam, Literatura, informace, význam slova, význam pojmu, Literatura, formulace, vysvětlení, definice, termín, přesný výraz, slovo, heslo

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Elaborát? resp. co to je Elaborát? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Elaborát, odpověď na dotaz co je to Elaborát?. Víte např. kdo to je Elf? Znáte a víte kdo je Antisemita? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Elaborát i v jiných kategoriích (než Literatura). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?