Co je to?
Výraz, termín, definice slova Elaborát. Co znamená odborný pojem Elaborát z kategorie Literatura?

Co je to Elaborát? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Elaborát

Elaborát patří ke slovům cizího původu, používá se většinou k pojmenování pro zpracování plánu, zprávy nebo nějakého návrhu. Takto označované zpracování bývá velmi podrobné a v písemné formě.
Někdy může být slovo elaborát použito i v hanlivém významu pro ironický název rozsáhlejšího méně kvalitního díla.

Význam slova, termín, co je to Elaborát? Výraz, termín, definice slova Elaborát. Co znamená odborný pojem Elaborát z kategorie Literatura?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Elaborát patří do kategorie Literatura

Klíčová slova: slovo, přesný význam, slovník, Elaborát, význam, význam slova, co znamená, wiki, co to je, pojem, definice, vysvětlení, formulace, synonymum, popis, informace

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Elaborát? resp. co je to Elaborát? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Elaborát, odpověď na dotaz co je to Elaborát?. Víte např. kdo to je Tichý blázen? Znáte a víte kdo je Sandra Bullock? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Elaborát i v jiných kategoriích (než Literatura). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?