Co je to?
Definice odborného termínu, slova Brak. Co znamená pojem Brak z kategorie Literatura?

Co je to Brak? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Brak?

Brak je označení pro takovou literaturu, která nesplňuje nároky kladené na tzv. vysokou literaturu. Samotný výraz vychází z německého pojmenování pro produkty s vadami, které jsou určeny k likvidaci.
K hanlivému označení literárních žánrů se slovo brak používá až od 19. století. Patří sem například přehnaně krvavé romány, některé detektivky, červená knihovna, kovbojky a podobně. Někdy se brak označuje také jako ne-literatura.

Význam slova, termín, co je to Brak? Definice odborného termínu, slova Brak. Co znamená pojem Brak z kategorie Literatura?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Brak? s blízkými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Brak je v sekci Literatura

Klíčová slova: co znamená, přesný význam, Brak, slovo, význam, význam pojmu, popis, synonymum, slovník, definice, Brak, heslo, co to je, wiki, přesný výraz, informace

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Brak? resp. jaká je definice slova Brak? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Brak, odpověď na dotaz co je to Brak?. Víte např. kdo to je Jan Kraus? Znáte a víte kdo je Kardinál? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Literatura Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.