Co je to?
Výraz, termín, definice slova Autobiografie. Co znamená odborný pojem Autobiografie z kategorie Literatura?

Co je to Autobiografie? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Autobiografie

Autobiografie je slovo složené ze tří řeckých slov – vlastní, život a psát. Jde tedy o druh literárního žánru, ve kterém autor líčí svůj život nebo některé epizody z vlastního života. Forma vypravování z vlastního života je známá již několik století.
Od biografie se liší tím, že autobiografie je založena na vlastních vzpomínkách autora, kdežto vědecky zpracovaný životopis vychází z nejrůznějších dokumentů a ověřených zdrojů.

Význam slova, termín, co je to Autobiografie? Výraz, termín, definice slova Autobiografie. Co znamená odborný pojem Autobiografie z kategorie Literatura?

Možnost chyb vyhrazena. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text se známými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Autobiografie je v kategorii Literatura

Klíčová slova: slovník, Autobiografie, přesný výraz, popis, heslo, význam pojmu, význam, definice, vysvětlení, co to je, wiki, přesný význam, Literatura, slovo, pojem, co znamená

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Autobiografie? resp. co se skrývá pod slovem Autobiografie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Autobiografie, odpověď na dotaz co je to Autobiografie?. Víte např. kdo to je Sketa? Znáte a víte kdo je Pedel? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Literatura U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.