Co je to?
Výraz, termín, definice slova Abstrakt. Co znamená odborný pojem Abstrakt z kategorie Literatura?

Co je to Abstrakt? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Abstrakt?

Slovem abstrakt se označuje stručný výtah z obsahu odborného článku, vědecké práce nebo jiného díla, které do hloubky analyzuje nějaký problém. Abstrakt (též anotace) je umístěn na začátku práce a pomáhá snadnější orientaci v jejím obsahu.

Význam slova, termín, co je to Abstrakt? Výraz, termín, definice slova Abstrakt. Co znamená odborný pojem Abstrakt z kategorie Literatura?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Abstrakt můžete sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Abstrakt se nachází v kategorii Literatura

Co znamená pojem Abstrakt? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Abstrakt (z angl. abstract, též jako referát) je stručný výtah vědeckého článku, dizertační práce, referátu nebo jakékoliv hloubkové analýzy jakéhokoliv předmětu nebo disciplíny. Slouží především jako pomoc čtenáři rychle se zorientovat v dané práci. Nachází se vždy na začátku práce. Stručnější obdobou abstraktu je anotace.

Text pochází z webového projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: význam slova, co to je, popis, Literatura, informace, přesný výraz, definice, synonymum, co znamená, formulace, termín, wiki, Abstrakt, přesný význam, heslo

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice slova Abstrakt? resp. co znamená Abstrakt? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Abstrakt, odpověď na dotaz co je to Abstrakt?. Víte např. kdo to je Sunnita? Znáte a víte kdo je Puritán? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Abstrakt i v jiných kategoriích (než Literatura). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?