Co je to?
Výraz, termín, definice slova Abstrakt. Co znamená odborný pojem Abstrakt z kategorie Literatura?

Co je to Abstrakt? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Abstrakt

Slovem abstrakt se označuje stručný výtah z obsahu odborného článku, vědecké práce nebo jiného díla, které do hloubky analyzuje nějaký problém. Abstrakt (též anotace) je umístěn na začátku práce a pomáhá snadnější orientaci v jejím obsahu.

Význam slova, termín, co je to Abstrakt? Výraz, termín, definice slova Abstrakt. Co znamená odborný pojem Abstrakt z kategorie Literatura?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Abstrakt sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Abstrakt je v kategorii Literatura

Co znamená pojem Abstrakt? Výraz, definice slova z Wikipedie

Abstrakt (z angl. abstract, též jako referát) je stručný výtah vědeckého článku, dizertační práce, referátu nebo jakékoliv hloubkové analýzy jakéhokoliv předmětu nebo disciplíny. Slouží především jako pomoc čtenáři rychle se zorientovat v dané práci. Nachází se vždy na začátku práce. Stručnější obdobou abstraktu je anotace.

Uvedené vysvětlení pojmu bylo převzato z webu Wikipedia.cz

Klíčová slova: význam pojmu, wiki, význam, Abstrakt, informace, definice, co to je, pojem, heslo, slovo, přesný význam, co znamená, termín

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Abstrakt? resp. co je to Abstrakt? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Abstrakt, odpověď na dotaz co je to Abstrakt?. Víte např. kdo to je Sunnita? Znáte a víte kdo je Puritán? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Literatura U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?