Co je to?
Definice výrazu Zubní můstek. Co znamená odborný pojem Zubní můstek z kategorie Lékařství?

Co to je Zubní můstek? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Zubní můstek

Zubní můstek slouží jako náhrada části chrupu. Upevňuje se na zdravé zuby sousedící s poškozenou částí chrupu. K ukotvení se používají kovové korunky nebo jiné speciální konstrukce.
Zubní můstek je řešením takových případů, kdy chybí jeden nebo více zubů a není možno použít implantáty. Lze tak nahradit až čtyři zuby. Jde o protetické výrobky, které dokážou rychle zabránit změnám polohy ostatních zubů, poruchám skusu a dalším nevratným změnám.

Význam slova, termín, co je to Zubní můstek? Definice výrazu Zubní můstek. Co znamená odborný pojem Zubní můstek z kategorie Lékařství?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s blízkými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Zubní můstek se nachází v sekci Lékařství

Klíčová slova: přesný výraz, popis, přesný význam, wiki, heslo, slovo, termín, Zubní můstek, pojem, co to je, Zubní můstek, význam pojmu, Lékařství, slovník, význam, co znamená

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Zubní můstek? resp. co znamená Zubní můstek? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zubní můstek, odpověď na dotaz co je to Zubní můstek?. Víte např. kdo to je Herec? Znáte a víte kdo je Jan Amos Komenský? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Lékařství). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího významy slov, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.