Co je to?
Definice výrazu Zubní můstek. Co znamená odborný pojem Zubní můstek z kategorie Lékařství?

Co to je Zubní můstek? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Zubní můstek

Zubní můstek slouží jako náhrada části chrupu. Upevňuje se na zdravé zuby sousedící s poškozenou částí chrupu. K ukotvení se používají kovové korunky nebo jiné speciální konstrukce.
Zubní můstek je řešením takových případů, kdy chybí jeden nebo více zubů a není možno použít implantáty. Lze tak nahradit až čtyři zuby. Jde o protetické výrobky, které dokážou rychle zabránit změnám polohy ostatních zubů, poruchám skusu a dalším nevratným změnám.

Význam slova, termín, co je to Zubní můstek? Definice výrazu Zubní můstek. Co znamená odborný pojem Zubní můstek z kategorie Lékařství?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Zubní můstek můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Zubní můstek je v sekci Lékařství

Klíčová slova: informace, význam pojmu, význam, pojem, formulace, termín, popis, Zubní můstek, heslo, přesný význam, přesný výraz, co to je, Lékařství, wiki, synonymum, význam slova

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Zubní můstek? resp. co přesně označuje termín Zubní můstek? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zubní můstek, odpověď na dotaz co je to Zubní můstek?. Víte např. kdo to je Adriana Krnáčová? Znáte a víte kdo je Jan Amos Komenský? Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Zubní můstek i v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.