Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Životospráva. Co znamená pojem Životospráva z kategorie Lékařství?

Co to je Životospráva? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Životospráva?

Životospráva je širší pojem, do kterého se řadí správná výživa, dostatek odpočinku, rozložení zátěže, kvalitní a dostatečně dlouhý spánek a patřičné rodinné zázemí. Pro životosprávu je důležitá regenerace organizmu, kdy si musí odpočinout i nervový systém, a spánek ve vysoké kvalitě.
Stravování musí být pravidelné, jídlo v odpovídajícím množství a složení. Práce a odpočinek mají být v rovnováze, soukromý život harmonický. Tělu prospěje také pohybová aktivita a sport, ty posilují také psychiku a sociální vazby.

Význam slova, termín, co je to Životospráva? Odborný termín, výraz, slovo Životospráva. Co znamená pojem Životospráva z kategorie Lékařství?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Životospráva? s kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Životospráva je v sekci Lékařství

Klíčová slova: popis, informace, význam pojmu, přesný význam, Lékařství, heslo, význam, pojem, přesný výraz, synonymum, Životospráva, slovník, formulace, co znamená, definice, slovo

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Životospráva? resp. co znamená slovo Životospráva? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Životospráva, odpověď na dotaz co je to Životospráva?. Víte např. kdo to je Zeman? Znáte a víte kdo je Lobbista? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Lékařství). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?