Co je to?
Definice výrazu, termínu Tonikum. Co znamená odborný pojem Tonikum z kategorie Lékařství?

Co je to Tonikum? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Tonikum

Tonikum je slovo pocházející z řečtiny. Jedná se o označení pro druh léčiv, která regenerují, vyživují nebo posilují lidské tělo. Většinou jde o látky rostlinného původu. K nejužívanějším tonikům patří například guarana nebo ženšen.
Předností tonik je i to, že při jejich pravidelném užívání získává organizmus vyšší odolnost vůči stresovým situacím a zvýšené zátěži. Tonika se využívají i v kosmetice k dočišťování pleti a stažení pórů. Tonikum se po zevním použití neoplachuje.

Význam slova, termín, co je to Tonikum? Definice výrazu, termínu Tonikum. Co znamená odborný pojem Tonikum z kategorie Lékařství?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Tonikum sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Tonikum patří do sekce Lékařství

Klíčová slova: popis, wiki, informace, heslo, význam slova, co to je, co znamená, synonymum, Lékařství, přesný výraz, definice, Tonikum, význam pojmu, termín, slovník, slovo

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Tonikum? resp. co označuje slovo Tonikum? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tonikum, odpověď na dotaz co je to Tonikum?. Víte např. kdo to je Xenofob? Znáte a víte kdo je Satan? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Tonikum v jiné sekci než Lékařství. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.