Co je to?
Definice výrazu, termínu Tonikum. Co znamená odborný pojem Tonikum z kategorie Lékařství?

Co je to Tonikum? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Tonikum?

Tonikum je slovo pocházející z řečtiny. Jedná se o označení pro druh léčiv, která regenerují, vyživují nebo posilují lidské tělo. Většinou jde o látky rostlinného původu. K nejužívanějším tonikům patří například guarana nebo ženšen.
Předností tonik je i to, že při jejich pravidelném užívání získává organizmus vyšší odolnost vůči stresovým situacím a zvýšené zátěži. Tonika se využívají i v kosmetice k dočišťování pleti a stažení pórů. Tonikum se po zevním použití neoplachuje.


Co je to Tonikum? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Tonikum. Co znamená odborný pojem Tonikum z kategorie Lékařství?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Tonikum) můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Tonikum patří do kategorie Lékařství

Klíčová slova: wiki, význam, co je to Tonikum?, terminus technicus, význam slova, heslo, formulace, co znamená, pojem, Tonikum, Lékařství, slovo, popis, synonymum, definice, význam pojmu, lexikon, přesný význam


Pojem Tonikum je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat pojem Tonikum na Google.cz

Najít pojem Tonikum ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo Tonikum ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Tonikum ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Tonikum ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Tonikum na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Tonikum například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Tonikum? resp. co to je Tonikum? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tonikum, odpověď na dotaz co je to Tonikum?. Víte např. kdo to je Nefritový císař? Znáte a víte kdo je Slizoun? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Lékařství). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.