Co je to?
Výraz, termín, definice slova Rivotril. Co znamená odborný pojem Rivotril z kategorie Lékařství?

Co je to Rivotril? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Rivotril?

Rivotril je jednou z obchodních značek Klonazepamu, léku, který bývá předepisován na léčbu psychóz a úzkostných stavů. Jiné obchodní značky tohoto léku jsou Klonopin, Ravotril, Rivatril, Zapiz a Lonazep.

Význam slova, termín, co je to Rivotril? Výraz, termín, definice slova Rivotril. Co znamená odborný pojem Rivotril z kategorie Lékařství?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Definici slova Rivotril můžete sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Rivotril se nachází v kategorii Lékařství

Co znamená pojem Rivotril? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Klonazepam (INN, systematický název 5-(2-chlorfenyl)-7-nitro-2,3-dihydro-1,4-benzodiazepin-2-on) je léčivo ze třídy benzodiazepinů. Má antikonvulzivní, myorelaxační a anxiolytické účinky. Prodává se pod obchodními značkami Klonopin, Ravotril, Rivotril, Rivatril, Zapiz a Lonazep. V České republice je registrován přípravek Rivotril. Klonazepam je obecně považován za látku patřící mezi dlouhodobě působící benzodiazepiny, mající poločas rozpadu 18 až 50 hodin. Jedná se o chlorovaný derivát nitrazepamu a patří tedy mezi nitrobenzodiazepiny.

Definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: pojem, termín, přesný význam, popis, Rivotril, význam slova, popis, vysvětlení, wiki, informace, Lékařství, Lékařství, význam pojmu, definice, co znamená

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli co to je Rivotril? resp. jaký je přesný význam slova Rivotril? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rivotril, odpověď na dotaz co je to Rivotril?. Víte např. kdo to je Stalker? Znáte a víte kdo je Vlastenec? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde