Co je to?
Odborný výraz, definice slova Reiki. Co znamená pojem Reiki z kategorie Lékařství?

Co je to Reiki? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Reiki

Reiki patří mezi tradiční léčitelské techniky, které vycházejí z východního učení. Za zemi původu bývá označováno Japonsko, konkrétně doktor Mikao Usui. Opravdový počátek Reiki však pravděpodobně vystopovat nelze. Existují totiž podobnosti s dalšími metodami.
Reiki předpokládá existenci vitální energie Reiki v lidském těle. Sleduje se existence příslušných energetických center čaker a drah, jimiž může tato energie proudit. Jestliže jsou čakry v pořádku a energie proudí správnými směry, pak je člověk zdravý a vitální. Reiki též předpokládá existenci aury jako duchovního pole těla.

Význam slova, termín, co je to Reiki? Odborný výraz, definice slova Reiki. Co znamená pojem Reiki z kategorie Lékařství?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Reiki s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Reiki je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: synonymum, Lékařství, přesný význam, slovník, vysvětlení, popis, význam, co znamená, Lékařství, význam pojmu, Reiki, význam slova, formulace, definice, slovo, wiki

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Reiki? resp. jaký je význam slova Reiki? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Reiki, odpověď na dotaz co je to Reiki?. Víte např. kdo to je Karel Čapek? Znáte a víte kdo je Martin Fendrych? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Lékařství. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?