Co je to?
Odborný výraz, definice slova Reiki. Co znamená pojem Reiki z kategorie Lékařství?

Co je to Reiki? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Reiki

Reiki patří mezi tradiční léčitelské techniky, které vycházejí z východního učení. Za zemi původu bývá označováno Japonsko, konkrétně doktor Mikao Usui. Opravdový počátek Reiki však pravděpodobně vystopovat nelze. Existují totiž podobnosti s dalšími metodami.
Reiki předpokládá existenci vitální energie Reiki v lidském těle. Sleduje se existence příslušných energetických center čaker a drah, jimiž může tato energie proudit. Jestliže jsou čakry v pořádku a energie proudí správnými směry, pak je člověk zdravý a vitální. Reiki též předpokládá existenci aury jako duchovního pole těla.

Význam slova, termín, co je to Reiki? Odborný výraz, definice slova Reiki. Co znamená pojem Reiki z kategorie Lékařství?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi známými a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Reiki se nachází v kategorii Lékařství

Klíčová slova: přesný výraz, definice, synonymum, Lékařství, vysvětlení, Reiki, slovo, co znamená, heslo, přesný význam, význam pojmu, popis, význam, formulace, Reiki, wiki

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Reiki? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Reiki? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Reiki, odpověď na dotaz co je to Reiki?. Víte např. kdo to je Albín? Znáte a víte kdo je Martin Fendrych? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Reiki v jiné sekci než Lékařství. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?