Co je to?
Výraz, termín, definice slova Prostata. Co znamená odborný pojem Prostata z kategorie Lékařství?

Co je to Prostata? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Prostata?

Prostata neboli předstojná žláza patří mezi mužské pohlavní žlázy. Její výměšek je součástí ejakulátu. Prostata má tvar prstence, který tvoří kolem močové trubice. Nachází se pod močovým měchýřem a často je příčinou různých zdravotních potíží, o nichž se muži zbytečně stydí před lékařem mluvit, a tak snadno dojde k zanedbání potíží a ze stádia, kdy by byly tyto zdravotní problémy poměrně snadno léčitelné, přejdou do chronické podoby.

Význam slova, termín, co je to Prostata? Výraz, termín, definice slova Prostata. Co znamená odborný pojem Prostata z kategorie Lékařství?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Prostata s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Prostata se nachází v sekci Lékařství

Klíčová slova: informace, pojem, co to je, slovník, co znamená, vysvětlení, přesný význam, význam pojmu, definice, přesný výraz, heslo, popis, slovo, popis, význam

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co to je Prostata? resp. jaký je přesný význam slova Prostata? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Prostata, odpověď na dotaz co je to Prostata?. Víte např. kdo to je Psychopat? Znáte a víte kdo je Archeolog? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.