Co je to?
Výraz, termín, definice slova Prostata. Co znamená odborný pojem Prostata z kategorie Lékařství?

Co je to Prostata? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Prostata?

Prostata neboli předstojná žláza patří mezi mužské pohlavní žlázy. Její výměšek je součástí ejakulátu. Prostata má tvar prstence, který tvoří kolem močové trubice. Nachází se pod močovým měchýřem a často je příčinou různých zdravotních potíží, o nichž se muži zbytečně stydí před lékařem mluvit, a tak snadno dojde k zanedbání potíží a ze stádia, kdy by byly tyto zdravotní problémy poměrně snadno léčitelné, přejdou do chronické podoby.

Význam slova, termín, co je to Prostata? Výraz, termín, definice slova Prostata. Co znamená odborný pojem Prostata z kategorie Lékařství?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Prostata? s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Prostata se nachází v kategorii Lékařství

Klíčová slova: vysvětlení, význam slova, wiki, Lékařství, význam pojmu, popis, slovník, co znamená, termín, formulace, informace, Lékařství, pojem, co to je, heslo

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice slova Prostata? resp. co znamená Prostata? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Prostata, odpověď na dotaz co je to Prostata?. Víte např. kdo to je Psychopat? Znáte a víte kdo je Archeolog? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.