Co je to?
Výraz, termín, definice slova Prostata. Co znamená odborný pojem Prostata z kategorie Lékařství?

Co je to Prostata? Význam slova

Co znamená termín Prostata? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Prostata neboli předstojná žláza patří mezi mužské pohlavní žlázy. Její výměšek je součástí ejakulátu. Prostata má tvar prstence, který tvoří kolem močové trubice. Nachází se pod močovým měchýřem a často je příčinou různých zdravotních potíží, o nichž se muži zbytečně stydí před lékařem mluvit, a tak snadno dojde k zanedbání potíží a ze stádia, kdy by byly tyto zdravotní problémy poměrně snadno léčitelné, přejdou do chronické podoby.


Co je to Prostata? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Prostata. Co znamená odborný pojem Prostata z kategorie Lékařství?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Prostata je v sekci Lékařství

Klíčová slova: co to je, terminus technicus, Prostata, popis, heslo, pojem, přesný výraz, terminologie, odborné názvosloví, význam slova, Lékařství, význam pojmu, synonymum, termín, význam, Lékařství, co je to Prostata?, lexikon


Pojem Prostata je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Prostata ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Prostata ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Prostata ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín Prostata ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Prostata ve Wikipedii

Vyhledat heslo Prostata ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Prostata například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Prostata? resp. co znamená výraz Prostata? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Prostata, odpověď na dotaz co je to Prostata?. Víte např. kdo to je Šéfkuchař? Znáte a víte kdo je Choť? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Prostata hledat i v jiných kategoriích (než Lékařství) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.