Co je to?
Výraz, termín, definice slova Propolis. Co znamená odborný pojem Propolis z kategorie Lékařství?

Co je to Propolis? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Propolis?

Propolis je jeden z včelích produktů. Je to aromatická látka podobné konzistence, jakou má pryskyřice. Včely ho v úlu využívají jako stavební materiál. Propolis má antibakteriální účinky, proto se využívá jako přísada do léků.

Význam slova, termín, co je to Propolis? Výraz, termín, definice slova Propolis. Co znamená odborný pojem Propolis z kategorie Lékařství?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Propolis? s přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Propolis se nachází v kategorii Lékařství

Co znamená pojem Propolis? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Propolis (méně často dluž, smoluňka, včelí tmel) je pryskyřičná látka příjemné aromatické vůně. Je produktem stavební činnosti včely medonosné ve včelstvu. Nabývá různých barevných odstínů od zelenožluté až k temně hnědé podle stáří a původu.

Definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: přesný výraz, heslo, slovo, formulace, význam, synonymum, Lékařství, definice, informace, wiki, pojem, co to je, Propolis, popis, popis

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co to je Propolis? resp. jaký je přesný význam slova Propolis? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Propolis, odpověď na dotaz co je to Propolis?. Víte např. kdo to je Bookmaker? Znáte a víte kdo je Iluzionista? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Propolis i v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.