Co je to?
Výraz, termín, definice slova Propolis. Co znamená odborný pojem Propolis z kategorie Lékařství?

Co je to Propolis? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Propolis

Propolis je jeden z včelích produktů. Je to aromatická látka podobné konzistence, jakou má pryskyřice. Včely ho v úlu využívají jako stavební materiál. Propolis má antibakteriální účinky, proto se využívá jako přísada do léků.

Význam slova, termín, co je to Propolis? Výraz, termín, definice slova Propolis. Co znamená odborný pojem Propolis z kategorie Lékařství?

Chyby vyhrazeny. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Propolis? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Propolis je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: Lékařství, Propolis, definice, přesný výraz, co znamená, pojem, wiki, význam, co to je, formulace, vysvětlení, přesný význam, Lékařství, slovník, slovo, termín

Wikipedie píše o slovu Propolis?

Propolis (méně často dluž, smoluňka, včelí tmel) je pryskyřičná látka příjemné aromatické vůně. Je produktem stavební činnosti včely medonosné ve včelstvu. Nabývá různých barevných odstínů od zelenožluté až k temně hnědé podle stáří a původu.

Popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Propolis? resp. jaký je význam slova Propolis? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Propolis, odpověď na dotaz co je to Propolis?. Víte např. kdo to je Neonatolog? Znáte a víte kdo je Chůva? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.