Co je to?
Výraz, termín, definice slova Propolis. Co znamená odborný pojem Propolis z kategorie Lékařství?

Co je to Propolis? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Propolis

Propolis je jeden z včelích produktů. Je to aromatická látka podobné konzistence, jakou má pryskyřice. Včely ho v úlu využívají jako stavební materiál. Propolis má antibakteriální účinky, proto se využívá jako přísada do léků.

Význam slova, termín, co je to Propolis? Výraz, termín, definice slova Propolis. Co znamená odborný pojem Propolis z kategorie Lékařství?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Propolis s vašimi kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Propolis se nachází v sekci Lékařství

Co znamená pojem Propolis? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Propolis (méně často dluž, smoluňka, včelí tmel) je pryskyřičná látka příjemné aromatické vůně. Je produktem stavební činnosti včely medonosné ve včelstvu. Nabývá různých barevných odstínů od zelenožluté až k temně hnědé podle stáří a původu.

Popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde

Klíčová slova: význam pojmu, vysvětlení, co znamená, Lékařství, popis, synonymum, přesný význam, formulace, informace, heslo, Propolis, definice, slovník, popis, pojem

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená Propolis? resp. jaká je definice slova Propolis? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Propolis, odpověď na dotaz co je to Propolis?. Víte např. kdo to je Bookmaker? Znáte a víte kdo je Iluzionista? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Propolis i v jiných kategoriích (než Lékařství). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.