Co je to?
Definice výrazu Překotný porod. Co znamená odborný pojem Překotný porod z kategorie Lékařství?

Co to je Překotný porod? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Překotný porod?

Překotný porod je označení pro takový porod, který se odehrává v době kratší než tři hodiny od odtoku plodové vody nebo počátku pravidelných stahů. Nejvíce se zkracuje první doba porodní. Pro překotný porod je typická také intenzivní bolest, riziko většího krvácení a nižší hladina kyslíku u rodičky i dítěte. Vzhledem k možnosti poškození dítěte by takový porod měl probíhat na specializovaném pracovišti.

Význam slova, termín, co je to Překotný porod? Definice výrazu Překotný porod. Co znamená odborný pojem Překotný porod z kategorie Lékařství?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Překotný porod s vašimi kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Překotný porod se nachází v sekci Lékařství

Klíčová slova: co to je, informace, formulace, přesný význam, co znamená, Překotný porod, význam, Lékařství, slovník, heslo, přesný výraz, vysvětlení, Lékařství, význam pojmu, Překotný porod, definice

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Překotný porod? resp. jaký je význam slova Překotný porod? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Překotný porod, odpověď na dotaz co je to Překotný porod?. Víte např. kdo to je Logistik? Znáte a víte kdo je Elton John? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Lékařství. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.