Co je to?
Odborný výraz, definice slova Prednison. Co znamená pojem Prednison z kategorie Lékařství?

Co je to Prednison? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Prednison

Prednison je název léku, syntetického kortikosteroidu, který se používá jako imunosupresivum, tedy lék, který má potlačit imunitní reakci.

Význam slova, termín, co je to Prednison? Odborný výraz, definice slova Prednison. Co znamená pojem Prednison z kategorie Lékařství?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Prednison? Pak se o ní podělte se známými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Prednison je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: význam slova, co to je, slovník, Lékařství, vysvětlení, co znamená, heslo, synonymum, význam, popis, přesný výraz, pojem, wiki, význam pojmu, Prednison

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Prednison? resp. co znamená slovo Prednison? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Prednison, odpověď na dotaz co je to Prednison?. Víte např. kdo to je Bolševik? Znáte a víte kdo je Spotter? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Prednison v jiné sekci než Lékařství. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.