Co je to?
Odborný výraz, definice slova Prednison. Co znamená pojem Prednison z kategorie Lékařství?

Co je to Prednison? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Prednison

Prednison je název léku, syntetického kortikosteroidu, který se používá jako imunosupresivum, tedy lék, který má potlačit imunitní reakci.

Význam slova, termín, co je to Prednison? Odborný výraz, definice slova Prednison. Co znamená pojem Prednison z kategorie Lékařství?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Prednison? s kolegy na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Prednison je v sekci Lékařství

Klíčová slova: definice, popis, slovník, synonymum, formulace, přesný výraz, vysvětlení, pojem, informace, přesný význam, slovo, heslo, význam pojmu, co znamená, termín

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Prednison? resp. co je to Prednison? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Prednison, odpověď na dotaz co je to Prednison?. Víte např. kdo to je Bolševik? Znáte a víte kdo je Spotter? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Lékařství. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.