Co je to?
Odborný výraz, definice slova Prednison. Co znamená pojem Prednison z kategorie Lékařství?

Co je to Prednison? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Prednison

Prednison je název léku, syntetického kortikosteroidu, který se používá jako imunosupresivum, tedy lék, který má potlačit imunitní reakci.

Význam slova, termín, co je to Prednison? Odborný výraz, definice slova Prednison. Co znamená pojem Prednison z kategorie Lékařství?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte text pojmu Prednison s přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Prednison se nachází v sekci Lékařství

Klíčová slova: přesný význam, popis, přesný výraz, co to je, termín, význam pojmu, popis, informace, heslo, slovo, význam slova, synonymum, formulace

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice slova Prednison? resp. co znamená Prednison? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Prednison, odpověď na dotaz co je to Prednison?. Víte např. kdo to je Bolševik? Znáte a víte kdo je Spotter? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Prednison i v jiných kategoriích (než Lékařství). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.