Co je to?
Odborný výraz, definice slova Pangamin. Co znamená pojem Pangamin z kategorie Lékařství?

Co je to Pangamin? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Pangamin

Produkty řady Pangamin se vyrábí ze sušených pivovarských kvasnic. Díky tomu produkt obsahuje velkou koncentraci vitamínů B, minerály a stopové prvky, sacharidy a tuky. Právě pro toto složení je Pangamin důležitý na zvýšení imunty lidského těla, pro prevenci nespavosti, depresí, nervozity a pocitu únavy. Též výrazně zlepšuje trávení a pozitivně ovlivňuje metabolismus. Pangamin dokáže pomáhat i s hubnutím, ale klidně i v případě potřeby zvýšení hmotnosti.

Význam slova, termín, co je to Pangamin? Odborný výraz, definice slova Pangamin. Co znamená pojem Pangamin z kategorie Lékařství?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Tento text (Pangamin) můžete sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Pangamin je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: přesný význam, přesný výraz, informace, popis, slovník, význam pojmu, co znamená, popis, pojem, heslo, termín, Lékařství, definice, formulace, wiki

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Pangamin? resp. co znamená slovo Pangamin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pangamin, odpověď na dotaz co je to Pangamin?. Víte např. kdo to je Michal Horáček? Znáte a víte kdo je Outsider? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem