Co je to?
Odborný výraz, definice slova Pangamin. Co znamená pojem Pangamin z kategorie Lékařství?

Co je to Pangamin? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Pangamin

Produkty řady Pangamin se vyrábí ze sušených pivovarských kvasnic. Díky tomu produkt obsahuje velkou koncentraci vitamínů B, minerály a stopové prvky, sacharidy a tuky. Právě pro toto složení je Pangamin důležitý na zvýšení imunty lidského těla, pro prevenci nespavosti, depresí, nervozity a pocitu únavy. Též výrazně zlepšuje trávení a pozitivně ovlivňuje metabolismus. Pangamin dokáže pomáhat i s hubnutím, ale klidně i v případě potřeby zvýšení hmotnosti.

Význam slova, termín, co je to Pangamin? Odborný výraz, definice slova Pangamin. Co znamená pojem Pangamin z kategorie Lékařství?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Definici slova Pangamin můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Pangamin je v sekci Lékařství

Klíčová slova: Pangamin, Lékařství, formulace, heslo, význam pojmu, význam slova, synonymum, pojem, Lékařství, co znamená, přesný výraz, význam, definice, co to je, termín

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Pangamin? resp. co je to Pangamin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pangamin, odpověď na dotaz co je to Pangamin?. Víte např. kdo to je Michal Horáček? Znáte a víte kdo je Outsider? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem