Co je to?
Odborný výraz, definice slova Pangamin. Co znamená pojem Pangamin z kategorie Lékařství?

Co je to Pangamin? Význam slova

Co znamená termín Pangamin? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Produkty řady Pangamin se vyrábí ze sušených pivovarských kvasnic. Díky tomu produkt obsahuje velkou koncentraci vitamínů B, minerály a stopové prvky, sacharidy a tuky. Právě pro toto složení je Pangamin důležitý na zvýšení imunty lidského těla, pro prevenci nespavosti, depresí, nervozity a pocitu únavy. Též výrazně zlepšuje trávení a pozitivně ovlivňuje metabolismus. Pangamin dokáže pomáhat i s hubnutím, ale klidně i v případě potřeby zvýšení hmotnosti.

Význam slova, termín, co je to Pangamin? Odborný výraz, definice slova Pangamin. Co znamená pojem Pangamin z kategorie Lékařství?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Pangamin sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Pangamin patří do sekce Lékařství

Klíčová slova: popis, slovo, co znamená, synonymum, definice, význam, informace, pojem, Pangamin, heslo, význam pojmu, přesný význam, vysvětlení, wiki, význam slova, co to je

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Pangamin? resp. jaká je definice slova Pangamin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pangamin, odpověď na dotaz co je to Pangamin?. Víte např. kdo to je Jakub Voráček? Znáte a víte kdo je Vlkodlak? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Lékařství. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem