Co je to?
Definice odborného termínu, slova Oxygenoterapie. Co znamená pojem Oxygenoterapie z kategorie Lékařství?

Co je to Oxygenoterapie? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Oxygenoterapie?

Oxygenoterapie je název pro léčebnou metodu ve formě inhalace kyslíku. Kyslík je inhalován pomocí masky a pomáhá pacientům s plicním onemocněním.

Význam slova, termín, co je to Oxygenoterapie? Definice odborného termínu, slova Oxygenoterapie. Co znamená pojem Oxygenoterapie z kategorie Lékařství?

Texty mohou obsahovat chyby. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Oxygenoterapie můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Oxygenoterapie je v sekci Lékařství

Klíčová slova: formulace, Oxygenoterapie, synonymum, Lékařství, Oxygenoterapie, popis, přesný výraz, wiki, slovo, význam, význam pojmu, termín, pojem, definice, vysvětlení, co to je

Co znamená pojem Oxygenoterapie? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Hyperbarická kyslíková terapie (anglicky: hyperbaric oxygen therapy, HBOT), jinak též hyperbarická oxygenoterapie či hyperbaroxie (HBO) je léčebná metoda vedoucí ke zvýšenému okysličení krve, která se rozvíjí někdy od poloviny 60. let 20. století.

Text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Oxygenoterapie? resp. jaká je definice slova Oxygenoterapie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Oxygenoterapie, odpověď na dotaz co je to Oxygenoterapie?. Víte např. kdo to je Bohuš Matuš? Znáte a víte kdo je Levičák? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Lékařství. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.