Co je to?
Definice výrazu Otoneurologie. Co znamená odborný pojem Otoneurologie z kategorie Lékařství?

Co to je Otoneurologie? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Otoneurologie?

Otoneurologie je speciální lékařské odvětví, které se zaměřuje na ušní problémy, které mají původ v nervech, především závratě. Spojuje neurologii a ORL.
Otoneurologie tato onemocnění diagnostikuje a léčí, často na ambulantní úrovni. Otoneurologické vyšetření se zakládá na podrobné anamnéze pacienta a následného přístrojového vyšetření.


Co je to Otoneurologie? Význam slova, termín, Definice výrazu Otoneurologie. Co znamená odborný pojem Otoneurologie z kategorie Lékařství?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Otoneurologie s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Otoneurologie se nachází v kategorii Lékařství

Klíčová slova: heslo, definice, Otoneurologie, formulace, odborný výraz, wiki, přesný výraz, význam, informace, terminologie, přesný význam, odborné názvosloví, význam pojmu, lexikon, co znamená, slovo, definice pojmu, terminus technicus


Pojem Otoneurologie je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Otoneurologie ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Otoneurologie ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Otoneurologie na Google.cz

Hledat výraz Otoneurologie ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Otoneurologie ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Otoneurologie ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Otoneurologie například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Otoneurologie? resp. co znamená výraz Otoneurologie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Otoneurologie, odpověď na dotaz co je to Otoneurologie?. Víte např. kdo to je Boris Cvek? Znáte a víte kdo je Antisemita? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Lékařství. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.