Co je to?
Definice výrazu Otoneurologie. Co znamená odborný pojem Otoneurologie z kategorie Lékařství?

Co to je Otoneurologie? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Otoneurologie?

Otoneurologie je speciální lékařské odvětví, které se zaměřuje na ušní problémy, které mají původ v nervech, především závratě. Spojuje neurologii a ORL.
Otoneurologie tato onemocnění diagnostikuje a léčí, často na ambulantní úrovni. Otoneurologické vyšetření se zakládá na podrobné anamnéze pacienta a následného přístrojového vyšetření.

Význam slova, termín, co je to Otoneurologie? Definice výrazu Otoneurologie. Co znamená odborný pojem Otoneurologie z kategorie Lékařství?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Otoneurologie) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Otoneurologie patří do kategorie Lékařství

Klíčová slova: termín, co znamená, přesný význam, přesný výraz, synonymum, heslo, Lékařství, Lékařství, pojem, Otoneurologie, wiki, význam pojmu, vysvětlení, definice, slovo, formulace

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Otoneurologie? resp. jaká je definice termínu Otoneurologie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Otoneurologie, odpověď na dotaz co je to Otoneurologie?. Víte např. kdo to je George Friedman? Znáte a víte kdo je Barbora Hrzánová? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Otoneurologie v jiné sekci než Lékařství. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.