Co je to?
Výraz, termín, definice slova Nízký tlak. Co znamená odborný pojem Nízký tlak z kategorie Lékařství?

Co je to Nízký tlak? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Nízký tlak?

Nízký tlak čili hypotenze je stav, který pacienta neohrožuje na životě, ale je příčinou mnoha nepříjemných stavů a situací. Jeho příčinou bývá špatné prokrvování a nedostatečné okysličení mozku, které následně způsobuje závratě a motání hlavy.
Nízký tlak je typický pro mladé lidi a ženy. Jako nízký tlak jsou označovány hodnoty nižší než 110/70 torr.

Význam slova, termín, co je to Nízký tlak? Výraz, termín, definice slova Nízký tlak. Co znamená odborný pojem Nízký tlak z kategorie Lékařství?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Nízký tlak s vašimi přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Nízký tlak se nachází v kategorii Lékařství

Klíčová slova: heslo, co to je, přesný výraz, formulace, vysvětlení, pojem, termín, wiki, slovo, co znamená, Lékařství, slovník, popis, Lékařství, význam slova, význam

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Nízký tlak? resp. jaká je definice slova Nízký tlak? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nízký tlak, odpověď na dotaz co je to Nízký tlak?. Víte např. kdo to je Varuna? Znáte a víte kdo je Britney Spears? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Nízký tlak i v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.