Co je to?
Výraz, termín, definice slova Nízký tlak. Co znamená odborný pojem Nízký tlak z kategorie Lékařství?

Co je to Nízký tlak? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Nízký tlak?

Nízký tlak čili hypotenze je stav, který pacienta neohrožuje na životě, ale je příčinou mnoha nepříjemných stavů a situací. Jeho příčinou bývá špatné prokrvování a nedostatečné okysličení mozku, které následně způsobuje závratě a motání hlavy.
Nízký tlak je typický pro mladé lidi a ženy. Jako nízký tlak jsou označovány hodnoty nižší než 110/70 torr.

Význam slova, termín, co je to Nízký tlak? Výraz, termín, definice slova Nízký tlak. Co znamená odborný pojem Nízký tlak z kategorie Lékařství?

Texty mohou obsahovat chyby. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Nízký tlak je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: wiki, co to je, vysvětlení, synonymum, význam pojmu, význam slova, Nízký tlak, přesný výraz, slovník, pojem, definice, heslo, co znamená, Nízký tlak, Lékařství, slovo

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Nízký tlak? resp. jaký je význam pojmu Nízký tlak? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nízký tlak, odpověď na dotaz co je to Nízký tlak?. Víte např. kdo to je Marek Eben? Znáte a víte kdo je Britney Spears? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Lékařství). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.