Co je to?
Definice výrazu, termínu Miserere. Co znamená odborný pojem Miserere z kategorie Lékařství?

Co je to Miserere? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Miserere?

Miserere je medicinský termín, pocházející z latiny. Původní význam „slituj se“ byl využíván v modlitbách, ovšem v lékařství má miserere zcela jiný význam.
Jedná se o označení stavu nebezpečného životu, který lze napravit pouze rychlým chirurgickým zákrokem. Dochází při něm k zvracení obsahu střev, které je spojeno s neprůchodností střev.

Význam slova, termín, co je to Miserere? Definice výrazu, termínu Miserere. Co znamená odborný pojem Miserere z kategorie Lékařství?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Miserere můžete sdílet s kolegy prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Miserere je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: termín, synonymum, co znamená, pojem, Miserere, co to je, Lékařství, formulace, význam pojmu, heslo, přesný výraz, popis, slovo, slovník, Miserere, význam

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Miserere? resp. jaký je význam pojmu Miserere? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Miserere, odpověď na dotaz co je to Miserere?. Víte např. kdo to je Tomáš Drahoňovský? Znáte a víte kdo je Elvis Presley? Ke každému slovo může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Lékařství). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.