Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Luteální fáze. Co znamená pojem Luteální fáze z kategorie Lékařství?

Co to je Luteální fáze? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Luteální fáze?

Luteální fáze je jednou z částí menstruačního cyklu. Jejím počátkem je den, kdy začíná ovulace a koncem první den menstruace. Luteální fáze trvá obvykle od 12 do 16 dnů a u každé ženy by měla mít stále stejnou délku.
V této době výrazně klesne hladina estrogenu a stoupá hodnota progesteronu. Narůstá děložní sliznice a tělo ženy je připravené přijmout oplozené vajíčko. Pokud není vajíčko oplodněno, začne menstruace.

Význam slova, termín, co je to Luteální fáze? Odborný termín, výraz, slovo Luteální fáze. Co znamená pojem Luteální fáze z kategorie Lékařství?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Luteální fáze můžete sdílet s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Luteální fáze je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: definice, přesný výraz, co to je, heslo, význam slova, termín, Luteální fáze, Lékařství, popis, Lékařství, informace, formulace, vysvětlení, význam, Luteální fáze, přesný význam

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Luteální fáze? resp. jaký je význam pojmu Luteální fáze? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Luteální fáze, odpověď na dotaz co je to Luteální fáze?. Víte např. kdo to je Tatar? Znáte a víte kdo je Centrista? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Lékařství). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.