Co je to?
Definice odborného termínu, slova Kyčelník. Co znamená pojem Kyčelník z kategorie Lékařství?

Co je to Kyčelník? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Kyčelník?

Kyčelník (ileum) je poslední část tenkého střeva, která přechází do tlustého střeva.

Význam slova, termín, co je to Kyčelník? Definice odborného termínu, slova Kyčelník. Co znamená pojem Kyčelník z kategorie Lékařství?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Kyčelník? s kolegy na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Kyčelník je v sekci Lékařství

Klíčová slova: termín, význam slova, přesný význam, formulace, heslo, definice, význam, informace, Lékařství, pojem, co to je, slovo, vysvětlení, wiki, co znamená, Kyčelník

Co označuje termín Kyčelník? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Kyčelník (latinsky ileum) je spodní úsek tenkého střeva u většiny vyšších obratlovců včetně savců, plazů a ptáků. Přechází do tlustého střeva (colon), přesněji do jeho slepého výběžku neboli slepého střeva, od něhož jej odděluje Bauhinova chlopeň (valvula ileoceacalis), jejímž úkolem je zabraňovat pronikání obsahu tlustého střeva zpět do tenkého střeva.

Text převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Kyčelník? resp. co znamená slovo Kyčelník? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kyčelník, odpověď na dotaz co je to Kyčelník?. Víte např. kdo to je Administrátor? Znáte a víte kdo je Teta? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Lékařství). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.